Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochod #motowarszawa

Mirki,rozglądam się za jakimś tanim dupowozem dla żony. Tanim,tak do powiedzmy 2.5-3 k cebulionow, autko dla żony która ma prawo jazdy od 10 lat ale nigdy nie jeździła, ma służyć na dojazd do pracy 20 km i nauki jazdy, coś niewielkiego i taniego w utrzymaniu . Myślę nad Nissanem Micra, lub Renault Twingo. Jakieś inne typy? Autko musi być małe bo i zwinne. Silnik jak najmniejszy żeby opłaty były nie odczuwalne.
  • 28
@bigger to mogła by jeździć naszym cmaxem,ale tu chodzi o to że mieszkamy na zrypanym osiedlu, i nie ma tu za dużo miejsc parkingowych, taką małą pszczółkę zawsze gdzieś przykleisz,a duże auto już bardziej problematyczne.
@Kick_Ass: eee... to jest argument, ktory nigdy do mnie nie trafi. O ile dluzszy jest taki sedan? 30-40 cm? Standardowe miejsce parkingowe wchodzi bez problemu. Zgaduje,ze za duzo doswiadczenia tez nie ma. Bez wdawania sie w szczegoly znam przypadek w ktorym skonczylo sie kalectwem , a wieksze auto spokojnie uratowaloby sytuacje.

male gowno-auta maja ujemny wspolczynnik bezpieczenstwa. Pamietaj o tym, bo zycie i zdrowie Twojej baby jest bezcenne
@MotoKubaPL: Mialem w sumie pewnie ze 30 sztuk. Nie musze ogladac. Progi, podluznice. Dramat. Trafi sie raz po raz jakis normalny, bo to czesto grzybowozy byly, ale to wyjatki potwiedzajace regule tylko.

Do tego dramatyczne bezpieczenstwo bierne i czynne.
@MotoKubaPL: Bo ludzie z niewiadomych mi przyczyn chca to kupowac. Tak samo jak gowno-matizy.

k**a! To jest bez sensu. Jeszcze rozumiem za kilka stowek to kupic, gdy jedynym kriterium jest cena i ma tanio wozic dupe do biedronki i 2km do pracy po miescie. Ale dawac 2-3 (czesto wiecej - 7k #pdk) za to gowno to trzeba miec nierowno na deklu. Ani tanio, ani bezpiecznie ani wygodnie. No ten samochod
Pobierz bigger - @MotoKubaPL: Bo ludzie z niewiadomych mi przyczyn chca to kupowac. Tak samo ...
źródło: comment_KLDbN43IUfgLAELnhn9HtQcGx6FNxJed.jpg
@MotoKubaPL: Serce? Jakie? Mechanicznie to jest nieszczalnie. Takim coltem jezdzislimy przez 3 godziny bez wody na Hellowisku i dalej chodzil lepiej jak Matiz .

Mechanicznie to inna galaktyka jak gowno-matiz i sej. Blacharsko bywa roznie - zgoda. Ale z reguly koroduja progi i nadkola. Wada typowo estetyczna. Mozna olac i jezdzic albo naprawic na 2-3 lata za 50 zeta.
Rzadko kiedy koroduja powaznie.

Pomijam,ze nawet z #!$%@? zawiecha prowadzi sie lepiej