Wpis z mikrobloga

Witam tu #chinskiekody zapraszamy na #promocje do chińskich sklepów:

Banggood
Kamera sportowa ThiEYE i60+ 4K Ultra HD cenie 75,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Kamera sportowa Eken H9R w cenie 47,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa) - wysyłka magazyn EU
Interkom motocyklowy BT-S2 w cenie 36,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Telefony:
Xiaomi Mi Note 3 6/64GB w cenie 312,92$ z kodem 3bgnote3 (bez refa)
Xiaomi Redmi 4X 3/32 GB czarny Global czarny w cenie 139,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4X 4/64GB SD625 czarny w cenie 189,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Xiaomi Redmi 5 Plus 3/32GB Snapdragon 625 złoty w cenie 165,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Xiaomi Mi A1 4/64GB czerwony w cenie 219,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)

Gearbest:
Brelok Brelong Dark Vader w cenie 1,99$ z kodem MusicM (bez refa)
Mini latarka LED Nitecore TIP SS CREE XP-G2 do kluczy w cenie 22,99$ z kodem SSYYM (bez refa)
Czołówka Nitecore NU10 w cenie 15,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Latarka LED Convoy S2 Cree XP-L HI U6-3A 5000-5200K w cenie 13,99$ kod nie jest potrzebny _ (bez refa)
Nóż Ganzo G704-G w cenie 12,99$ z kodem GANZOG704JX (bez refa)
Nóż Ganzo G723 w cenie 12,99$ w cenie 9,99$ z kodem YSLK5012SJ (bez refa)
Elektryczna szczoteczka soniczna Xiaomi Oclean One international w cenie 56,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Xiaomi Powerbank 2 - 10000 mAh Ultra-thin srebrny w cenie 15,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Kamera sportowa ThiEYE ThiEYE T5 Edge 4K cenie 95,00$ z kodem ThIEYEHDIW (bez refa)
Rejestrator jazdy PHILIPS CVR108 w cenie 49,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)

Telefony (Email Price):
Letv LeRee Le 3 3/32GB w cenie 115,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
UMIDIGI S2 lite 4/32GB w cenie 148,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Blackview BV8000 Pro 6/64 GB w cenie 234,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Xiaomi Mi A1 4/32GB czerwony w cenie 209,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa
Xiaomi Mi6 6/128GB ceramiczny w cenie 439,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Xiaomi Mi MIX 2 6/64GB w cenie 449,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
ONEPLUS 5T 8/128GB Global w cenie 569,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)

Ceny Email Price można obniżyć jeszcze punktami. W koszyku wpiszcie jakikolwiek kod (np. CHK), zaakceptujcie go i przejdźcie dalej. Okienko z użyciem punktów będzie aktywne.

Obserwuj także tag #nowepromocje - pojedyncze promocje z chińskich sklepów - godzinowe, tylko dla Polski, bez czekania na całe zestawienie kuponów lub zobacz naszą stronę ChinskieKody

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Wysyłki zmniejszająca szanse na VAT:


Płatności:


Oznaczenia magazynów:


Informacje o nas:
Polub stronę na Facebooku lub dołącz do grupy Chinskiekody
Strona ChinskieKody
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife i Xiaomi
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Moda z Chin

Linki bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #promocja #okazje #chinskiecuda
rybakfischermann - Witam tu #chinskiekody zapraszamy na #promocje do chińskich sklepó...

źródło: comment_o86TUVrnvvbcf4Xu5pEyZqinM4g7cBYR.jpg

Pobierz
  • 12
@adikadik możesz dokupić na gearbest czy banggood za 16 dolarów, ale wtedy trzeba inna obudowa do wody hehe Jedyny sposób to do kijka zamontować kamerę i uchwyt rowerowy na telefon abyś widział na aplikacji co nagrywasz albo robisz zdjęcia.

Zgłoś się do użytkownika @wish666 albo poczytaj jego posty odnośnie kamerek jak czegoś szukasz taniego.