Wpis z mikrobloga

@mjfotocompl: Pewnie jest masa rzeczy które mogłeś zrobić lepiej, albo nie zrobić wcale, bo były słabe. Są też gry nie do wygrania, bo drużyna jest po prostu słabsza, albo ty jesteś po prostu słabszy. Rzucają jeden screen, gdzie masz "dobre" statystyki, a twoja drużyna nie bardzo, dużo nie mówi. Jedna gra nic nie znaczy, czemu się tym w ogóle przejmować na tyle żeby postować na portalu ze śmiesznymi obrazkami? Zagraj 10,
@eyd1: mam słabe staty jak się wykładam na naszej dżungli, pod nosem midlanera, a on nie mając już nawet enemy wave do wyczyszczenia dalej nie zejdzie tobie pomóc, pomimo pingów, tylko zostaje na linii. Mam słabe staty jak enemy jungler się #!$%@?ł, razem z botem - idę robić drake, pingam o pomoc nikt nie przychodzi. Czas leci jak go biję, pojawia się enemy midlaner i kappa dedam. Oglądam swoje powtórki, wiem
@mjfotocompl: Skoro wiesz co robisz źle, analizujesz swoje zagrania, to nie ma szans żebyś na długo był na jednym elo. Teraz tylko grać i im więcej gier, tym wyżej będziesz. Nie przejmuj się losowymi grami, gdzie nie mogłeś nic zrobić i tyle.