Wpis z mikrobloga

@rypis: to nie jest ani choroba ani trolling tylko obiektywny punkt widzenia ale patrzysz ciagle przez pryzmat wyznaczonych ram zachowania prymitywnej kultury malego rozumu niewolnikow, dlatego nie potrafisz na to spojrzec obiektywnie bo jak widzisz to co pisze to budzi sie w tobie lampka zapalna z zapytaniem, ze jak to tak, ze niebieski nie ,,zdobywa'' kobiety, ze tak powinno byc.
@wyjde_z_przegrywu: mysle ze poprostu jestes niewolnikiem swojej choroby masz wlasna widzenia tzn ubzdurales sobie cos ale spkojnie to sie leczy z przegrywu zgupiales bo laski cie olewaja gdyz prawdopodobnie masz brzydka twarz i musisz sie wyzyc i tak wpadles w chorobe maniakalna ale spokojnie to sie da leczyc
@wyjde_z_przegrywu: udowodnie to gdyz kto normalny co 5 minut pisze , kobiety sie na mnie uwziely mam 27 lat itp itp to swiadczy o twojej chorobie . naprawde masz problem obawiam sie ze pomogl bym ci mialem kumpla co pracowal w zakladzie dla takich chorych tam by ci pomogli leki itp serio
@rypis: no w #!$%@? zabola mnie opinia jakiegos normika, ktorego majestat stanowi karte z debetem. Nie wiem normiki po co wy sie produkujecie skoro dla mnie wieksze znaczenie ma zdanie opinia bezdomnego zula niz korpo szczura z karta multisport.
@wyjde_z_przegrywu: ahahahahhahhhahahahaahahahhaa typowy przegryw nie jestem normikiem tylko czlowiekiem ale przegrywy i tak gadaja ze normik powiem ci tak mam nadzieje ze w psychiatryku ci pomoga wiem za twoja psychika mowi ci teraz ze kazdy kto ma lepiej to normik ale pamietaj z kazdej choroby da sie wyjsc przy dzisiejszej medycynie lekki itp