Wpis z mikrobloga

Muszę się pochwalić. Bylem pobiegać. Jakieś 20 min, po minucie złapała mnie kolka ale potem było lepiej. Trochę się zmęczyłem i samemu ciężko mi wyobrazić sobie jak ja od nowego semestru dam radę tak codziennie biegać + 2 razy w tygodniu chodzić na siłkę i 2 na basen.
Jest to część planu na wyjście z przegrywu.
Kiedyś się sporo ruszałem, grałem w tenisa, ale po tym jak doszedłem do wniosku, że jestem nikim to zaprzestałem jakiejkolwiek aktywności.

Zacznijmy od tego, że z ryja nie jest źle. Obiektywnie rzecz biorąc 6/10 przynajmniej bym sobie dal, jakbym o siebie zadbał to możliwe, że 7 a nawet 8 by wskoczyła. Bez żadnych defektów, dość fajny kształt, niebieskie oczy, blond włosy - ludzie mi mówią, że mam szwedzką urodę. Niestety rzeczy, które mnie skreślają i dają -5 do atrakcyjności to wzrost (165/6 około, rano nawet do 167 dochodzi) + budowa ciała typu Auschwitz (42kg wagi).
Postanowiłem się wziąć za siebie pójść na siłkę, basen by odbić kilogramy a także wykorzystać jak najlepiej ostatni czas by podrosnąć (myślę że na lv 17 niedawno wbitym da się osiągnąć w mojej sytuacji 170 - biorąc pod uwagę, że mam bardzo zgarbiona posturę i możliwe że z cm/dwa mi uciekają jak nie więcej - taki Lordonix trochę) oraz zadbać o cerę, zęby (trochę pożółkłe), fryzurę i inne duperela.
Karnet na siłkę i basen mam już wykupiony.
Zaczynam od przyszłego tygodnia.
Co miesiąc postaram się opis efekty mojej pracy.

I ogólnie wiem, że jestem zielonką i #!$%@? mi w dupę oraz usuń konto. Ale garść plusów dałaby mi jeszcze większego kopa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #rozwojosobistyznormikami #silownia
  • 16
@Buldupie: Na pewno nie od biegania 20 minut. Poza tym więcej GH wyprodukujesz treningiem siłowym i dużą ilością snu.

Serio. Jestem fanem biegania, ale radziłbym ci je odstawić. 20 minut ci nic nie da (chyba, że robisz HIIT - ale to jest dobre na redukcję), a więcej biegu mocno wyniszcza organizm i nie pozwala się dobrze regenerować. Jak bardzo lubisz biegać to biegaj na siłownię i z powrotem. Rób po bożemu
@nalej_mi_zupy: @Buldupie: Znam wiele przypadków gdzie rodzice są niscy, ale dzieci dzięki dobremu odżywieniu i warunkom są sporo od nich wyższe. Zresztą sam piszesz, że mało jesz i być może nawet nie zaspokajałeś swego zapotrzebowania energetycznego, a co dopiero mówić o materiale budulcowym dla organizmu. Jeśli jeszcze w twojej diecie sporo jest bezwartościowego pożywienia typu słodycze, chipsy które co prawda dostarcza kalorie, ale nie białko, witaminy czy aminokwasy to też
@Buldupie: co z tego że

z ryja nie jest źle

skoro rzeczy które wypisujesz są po prostu z dupy. Zajrzałem na twoją twórczość tutaj i można odnieść wrażenie że akurat sprawność fizyczna czy twój wzrost to raczej problemy mniejszego sortu w tym przypadku