Wpis z mikrobloga

Siemanko w ten poniedziałkowy wieczór. Jeszcze 4 dni i będziemy mieli piątek! Tym razem odpada Tyskie. Oczywiście, głosujemy na najgorsze z pozostałych.
Zapraszam również do obserwowania autorskiego tagu ---> #wykopowawykreslanka
Jutro spróbuje dodać w treść posta link do ankiety, gdzie będziecie mogli zagłosować z czym chcecie kolejną wykreślankę.
oba-manigger - Siemanko w ten poniedziałkowy wieczór. Jeszcze 4 dni i będziemy mieli ...

źródło: comment_exrCrXGQEdIbqznayT5ZS3ZUF3yWlDHm.jpg

Pobierz

Które ma odpaść następne (jest najgorsze)

  • Żywiec 16.9% (989)
  • Namysłów 3.9% (226)
  • Okocim 13.5% (790)
  • Perła 4.6% (267)
  • Carlsberg 36.0% (2107)
  • Lech 25.1% (1468)

Oddanych głosów: 5847

  • 75
@oba-manigger: Lech to woda. Carlsberg jest niedobry. Perła swego czasu była bardzo dobra, teraz ledwo ujdzie. Namysłów jako tako do wypicia ale osobiście przeszkadza mi dziwny posmak.

Żywiec jest generalnie nie za dobry....chyba że w lokalu lany. Znacznie lepszy (szczególnie lana APA jest bardzo dobra), to samo mam z Warką której normalnie w sklepie nie kupiłbym

Natomiast IMO Okocim tutaj wygrywa, szkoda że tyle głosów. Odkąd zmienili etykiety to i piwo
@oba-manigger: Mam osobisty sentyment do Perły, ale nawet solidnie "tania i dobra" export ostatnio średnio mi pasuje. O dziwo chmielowa w zielonej butelce nawet bardziej mi czasem smakuje.
Chyba jednak Żywiec najsolidniejszy z tych wszystkich.