Wpis z mikrobloga

#mwchz #aliexpress #biunakupuje #aliexpressdlarozowych #itemyzchin
Zamówione: 18.01
Odebrane: 14.02
Przesyłka nierejestrowana
Link:
http://bit.ly/skarpetki_owocowe
Cena: 1.88$ / dwie pary

W aukcji kupujemy po dwie pary, jedną paczką z owocowymi, drugą z napisami. Niestety skarpetki nie przyszły z takim kartonikiem jak w aukcji tylko w foliówkach i spięte tym metalowym co widać na zdjęciu.
Ja noszę rozmiar 37/38 i są ok, na 39 powinny być ok, a wyżej nie wiem, ciężko powiedzieć.
Link bez refa
biuna - #mwchz #aliexpress #biunakupuje #aliexpressdlarozowych #itemyzchin
Zamówione...

źródło: comment_nxLufAqFzdiz91KYJfC5ftmTDvjS0aYn.jpg

Pobierz
  • 13
@Minishcap: napisane ze miks poliesteru spandeksu i bawełny xD czyli w sumie kupujesz za kilka złoty jakieś gowno dzięki któremu twoje stopy ledwo potrafią oddychać. No ale przynajmniej ostały się polskie złote ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@biuna: a co mnie obchodzą inni? Sam osobiście nie przepadam za takimi cudami, a uważam ze bielizna jest dosyć ważna częścią ubrania xD anyway takie skarpetki spoko może kiedy bułka z McDonalda jest czymś na co można sobie pozwolić od czasu do czasu. Inaczej szkoda hajsu i zdrowia xD
@biuna: ok, ja mam bo jednak odczuwam dyskomfort :P swoją droga luzik. Tylko później dochodzi do sytuacji gdzie ludzie zamawiają #!$%@? od friendsow i uważają ze to ta sama jakość co oryginał (zrobiłem raz test i różnica jest jednak ogromna). Każdy sobie tam ma prawo zamawiać co chce, jednak warto tez zaznaczyć, ze za odpowiednio niska cena tez idzie odpowiednia jakość (:
@bajceps: Powiedzmy sobie szczerze, że za niską cenę raczej nie da się oczekiwać samej bawełny. :P Cuda nie istnieją. W wyższych cenach na aliexpress jak najbardziej można kupić ubrania dobrej jakości. :)
@biuna: a si, widziałem bambusowe cuda, dla testu kupiłem i po macaniu całkiem ok jest (jednak nie ma co się oszukiwać, cena zupełnie inna :P). Sam byłem tez w Chinach i wiem jaki tam jest rozstrzał jakościowy i cenowy. Począwszy od herbat po ubrania, pościele kończąc na elektronice.