Wpis z mikrobloga

@MarianoaItaliano:
@PiersiowkaPelnaZiol: historie należy znać, nie koniecznie lubic. Historia uczy czego nie należy robić, żeby nie spi3rdolic czegoś co ktoś już kiedyś #!$%@?. Na swoim doświadczeniu też się nie uczycie I nie wyciągacie wniosków? Chodzi tu głównie o politykę i kierunki w jakim dąży. Polecam kanał chmielvlog na YouTube.

Za to wkuuwanie dat i jakichś kroli z Mezopotamii uważam za nieporozumienie.
  • Odpowiedz
@Mickson: #!$%@? oceny. Byle zaliczyć. Ważniejsze jest to, co umiesz. Widzę, że z ważniejszych przedmiotów masz lepsze oceny i to się ceni. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście warto znać dobrze język polski, ale przyjdzie to wraz z regularnym czytaniem książek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem, co chcesz robić w życiu. Pewnie Ci się to zmieni jeszcze z 20 razy, ale może
  • Odpowiedz
@looklikelance: Gościu, ja jestem po studiach już, siedzę w IT od kilku lat. Może OP kiedyś dołączy do tego wspaniałego świata i trafi na mnie: seniora, który będzie go przyuczał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT - ...ale Ty to chyba chodzisz do gimby i masz gorsze oceny niż OP, bo jakoś dziwnie piszesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Chino: Niektórzy są upośledzeni historycznie, w szkole średniej byłem olimpijczykiem z chemii (czyli można uznać, że przynajmniej garnitur chromosomowy mam bez bonusów i umiem czytać) a jak brałem do ręki podręcznik do historii to po jednej stronie tekstu (i to takiej z obrazkami) odpływałem i naprawdę więcej wysiłku mnie kosztowało wysiedzenie nad książką żeby zdać historię na 2 niż finał krajowej olimpiady - raz mi się udało zdobyć 3 bo
  • Odpowiedz
@Mickson: Pamiętaj, że oceny szkolne, nie są skutecznym predyktorem czegokolwiek. Pamiętam jak z Antyku dostałem 1 na Polskim, a jak na studiach miałem dodatkowy kurs z antropologii antycznej dostałem 5, gdzie materiał był znacznie bardziej zaawansowany. System edukacji to chyba największy cywilizacyjny niewypał w historii ludzkości.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pamiętaj, że oceny szkolne, nie są skutecznym predyktorem czegokolwiek.

@rainkiller: ocena 1 skutecznie przewiduje powtórkę materiału za rok ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Mickson: Siadź na dupie i się naucz. Od siedzenia na wykopach czy innych srejsach fejsach wiedzy nie przybywa. Niestety. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może i wujek dobra rada, ale każdy kto zdał jakiś egzamin to albo miał szczęście albo się nauczył. Chociaż trochę. Przykre, ale tak wygląda życie.
  • Odpowiedz