Wpis z mikrobloga

@Mickson: Ziomek, wez ty ksiazke w reke, wypunktuj kluczowe punkty i daty i zgodnie z zasadą 3W - Zakuć Zaliczyć Zapomnieć ( ͡ ͜ʖ ͡)
Bedzie max 1-2 strony A4, godzinka nauki z wylaczonym telefonem MAX.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pejczi: żeby to wszystko były rzeczy, które są w książce xD
Co jakiś czas robi nam kartkówki z rzeczy z 1. klasy, wtedy zostaje mi klasowka.onet.pl i epodreczniki.pl ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ale historia to serio jeden z fajniejszych przedmiotów w szkole, na każdym poziomie - można mieć zastrzeżenia co do przydatności wf-u czy fizyki, ale z historii ja zawsze miałem same czwórki i piątki, bo to nic trudnego. Wystarczy trochę poczytać.

@MarianoaItaliano, co za #!$%@?... Jak zwykle każdy broni tego przedmiotu, który lubi. Ja miałem z fizyki 6, uwielbiałem ten przedmiot bo mnie ciekawił. Niczego nie trzeba się było uczyć na
  • Odpowiedz
@Antwito: No, najlepiej ksztalcic pokolenia historykow i politologow, zamiast inzynierow i matematykow/fizykow XD
Historie akurat traktowalem bardziej jako ciekawostke, sensownosc j. polskiego skonczyla sie dla mnie na 6 klasie szkoly podstawowej.
Coz, nawet na studiach wbijaja gownoprzedmioty , zeby liczba profesorow sie zgadzala.
  • Odpowiedz
@Mickson: piękne oceny, tak trzymaj ( ʖ̯) Przysiądź do tej historii tylko nie odkładaj nauki na ostatnią chwilę. Dasz radę :) Pamietam, że sama niezbyt za nią przepadałam no oprócz tematów do średniowiecza, a reszta to była katorga ;_;
  • Odpowiedz
@Mickson luz, w liceum mimo tego, że najwyżsZa waga za sprawdzian może być 5 dostajesz 1 wagi 8 za sprawdzian, a jest wagi osiem, bo nauczyciel wpisał to jako coś innego XD handluj z tym, nic nie zrobisz
  • Odpowiedz
@Mickson: jak już będziesz bezrobotny po szkole to pamiętaj, że na wypoku nie potrzebujesz dyplomów by być ekspertem w dowolnej dziedzinie (polecam kryptowaluty)
  • Odpowiedz
  • 2
@MarianoaItaliano można mieć zastrzeżenia co do przydatności fizyki ale co do przydatności historii nie? Xd
A potem się dziwić, że to państwo wygląda jak wygląda
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano nie zawsze... jak masz nauczycielke w licbazie ktora przez 80% zajec #!$%@? jaka ona jest nieszczesliwa bo ją chłop zostawił a jej syn taki chorowity i w ogole... a przez pozostale 20% pyta z historii #!$%@? wie co i jak to nie jest to fajny przedmiot i do ogarniecia...
  • Odpowiedz