Wpis z mikrobloga

@goly8622 skąd te dane o ilości milionerów na świecie? To by wychodziło że co ~220 mieszkaniec ziemi jest milionerem, odliczają mieszkańców krajów 3 świata wyjdzie ze co setny obywatel to milioner, trochę chyba #fake
co za naiwniactwo


@neoandrew: no jak konfiskowali złoto / wprowadzali prohibicję / war on drugs (mam dalej wymieniać sukcesy ?) - to też wygrali ze złem.

To ty jesteś naiwny, że to się uda "wygrać".
W Wenezueli gdzie zakazywano krypto, napewno lepiej się nie wiodło obywatelom trzymając miejscową walutę.Krypto to jedna z form transferu wartości. Jeśli to nie będzie krypto to będzie coś innego i wróci się do barteru spowalniając gospodarkę
@WeselnyGiermek00: bla bla bla tyle przeczytałem, a fakty są takie, że jedna zmiana prawa i możesz sobie to całe krypto w dupę wsadzić, trzeba być naiwnym by twierdzić inaczej...

Niema niczego czego by nie zrobili by zachować kontrolę.
a fakty są takie, że jedna zmiana prawa i możesz sobie to całe krypto w dupę wsadzić,


@neoandrew: no popatrz... a ci co maja koparki w Wenezueli jakos daja rade przeżyc mimo szykan oczywiscie muszą sie ukrywać itp ale w sumie to i tak ich jedyna droga do jakiegokolwiek przeżycia... Widzisz upadajacy system nie da Ci życ bo upada jak tam a nie dlatego ze są regulacje. Najbardziej walczą o te