Wpis z mikrobloga

@piotr-maszkar No może bez przesady. Koleś ma trochę mięśni w rękach, a to i tak się napiął. Pewnie robi jakieś ćwiczenia w domu na te ręce. No i dobra, niech sobie robi, nie to, że go tu krytykuję, bo i tak pewnie ma lepsze ciało niż większość wykopków. Ale no 8/10 to nie jest, tak samo jak i wysportowana sylwetka.
  • Odpowiedz
Chciałbym zobaczyć ciała ludzi wołających tutaj że to nie jest wysportowana sylwetka. Tak k---a, tak wygląda przeciętny losowy facet z ulicy w dowolnym wieku.
  • Odpowiedz
@KZ_89: Jak jest kasa i popularność, to nie trzeba wysportowanej sylwetki ani mordy mieć. Desperat jesteś i tyle, swoje niepowodzenia chcesz na siłę usprawiedliwić. To że jakiś głupi, prymitywny patus ma problem ze znalezieniem partnerki mnie nie dziwi, druga sprawa z ryja nie jest 1/10 w tak przyjętej skali z 20% ludzi w ogóle by nie mogło się znaleźć.
  • Odpowiedz
posiadając brzydką mordę dla kobiet zawsze będziesz żywym gównem.


@KZ_89: No i co w tym złego ? XD

Ja też nie chciałbym brzydkiej, ani średniej laski. Tak samo one nie chcą brzydkich facetów. Normalne.
  • Odpowiedz
@KZ_89: o c--j, nie wiedziałem, że jak z-----------m dużo na warsztacie byłem 8/10 xD jak używasz łapy do pracy i nie w---------z za dużo, to sama się rzeźbi.
Przejdź się na siłkę. To nie jest wysportowana sylwetka. Dowolny ziomek jebiący fizycznie ma taką bez sportu. Oczywiście zależnie od budowy ciała.
  • Odpowiedz