Wpis z mikrobloga

Mirasy mam problem z siłownią bo #fobiaspoleczna motzno a w mieście tylko te wielkie farmy koksów gdzie każdy #!$%@? jak na pokaz mody i prężą muskuły i ciężko mi tam w ogóle wejść - przed wejściem zawsze uciekam do domu mimo że mam kartę multisport i 1 wejśćie dziennie mi przysługuje XD
Dlatego wymyśliłem żeby zebrać takie #!$%@? jak ja i u którego w piwnicy zebrać trochę sprzętu, motywować się nawzajem do wyjścia ze stanu #suchoklates
Oferuję hantle i książkę "trening siłowy bez sprzętu", brakuje przytulnej piwnicy. Ma to szansę się udać czy mirki są takimi #!$%@? że nawet to innych spierdoxów nie wyjdą?
#silowniamirasow #silownia #przegryw
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@kanne Cwiczylem, ale jak mialem nascie lat. Teraz kazdy ma tysiąc wymówek, że nie może, bo dziecko, firma itd. Ciężko się zgrać razem czasowo, więc wolę ćwiczyć sam regularnie niż co jakiś czas jak każdy będzie mógł.
  • Odpowiedz
@kanne: Idź na siłkę, a upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu: wzmocnisz umiejętność nie przejmowania się opiniami innych (których pewnie nie mają, bo w rzeczywistości nikt na Ciebie na siłowni nie zwracałby uwagi, fobia społeczna jest świetna w ubzdurowywowaniu sobie takich rzeczy) i oczywiście w czasie urosną Ci mięśnie, więc koniec z suchością klatki.
  • Odpowiedz
@kanne: Paradoksalnie siłka to ostatnie miejsce, gdzie ktokolwiek będzie wytykał ci bycie suchoklatesem czy też się z ciebie śmiał. Idź bez problemu, niektóre koksy nawet będą skłonni ci pomóc stawiać pierwsze kroki - czy to w asekuracji, czy poprawie techniki czy też później w ogarnięciu jakichś anaboli ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przynajmniej w moim przypadku tak było.
Nikt kto trenuje już jakiś czas nie wyśmiewa beginnera, bo
  • Odpowiedz
@kanne: Jak inaczej chcesz ją pokonać? xD Mówię z własnego doświadczenia - od czegoś trzeba zacząć. Jeśli Twoja fobia nie jest na tyle silna, abyś na myśl o znalezieniu się w takim miejscu, jak siłownia, dostawał paraliżu, drgawek, wymiotów i tak dalej, to nic Ci nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować.
Poza tym do normika to ja mam daleko xD
  • Odpowiedz
@kanne: przeciez te sieciowe silownie są najlepsze dla stulejarza bo każdy jest anonimowy i każdy ma #!$%@? na innych. Wyobraź sobie że miałbyś w jakiejś osiedlowej kuźni ćwiczyć gdzie wszyscy się znają a ty wchodzisz jako obcy
  • Odpowiedz
@kanne to weź takich jak ty i zróbcie raid na siłownię o określonej godzinie, zmniejszycie procentowy udział koksów. XD

Nie no, serio, jak będzie was więcej, to będziecie się czuli lepiej, że nie jesteście sami wśród koksów.
  • Odpowiedz