Wpis z mikrobloga

@niemowmojejmamie: nie wiem ja łowca okazji tutaj here i robię tak że kupuję flagowca który już zdążył stanieć z 3k do ~1k bo tak naprawdę potrzebuję w telefonie
1. PIERUŃSKO ŁOGROMNY ekran
2. dobry aparat
3. żeby działał
Jak na razie moja już 1,5-roczna Xperia Z3 spełnia nadal 3 z tych punktów, a zwłaszcza trzeci, bo mimo tego że po 142 upadkach (w tym dwóch z wysokości >5m na beton) ekran jest dosłownie odklejony na trzech bokach (oprócz dolnego) i nie złapał po tych turbulencjach ani jednego pęknięcia (pzdr dla lambadziar z pęknietym iphonem 5 bo hehe wypadł po pijaku na imprezie z 1m na dywan) to NADAL DZIAŁA, no, może oprócz tego że jeden panel dotykowy jest zepsuty, ale to kwestia tego że od sierpnia 2017 musiało się już sporo tego kurzu przez szczeliny od ekranu nawalić i zaczyna
  • Odpowiedz
@JeaDay: dobra, ale co ci konkretnie nie pasuje w tym iphone x od strony trzymania w rękach? dla mnie 8 plus byłby strzałem w stopę, bo ciągle wypadałby mi z ręki i niewygodnie mi by się pisało nawet przy użyciu obu rąk, w iphone x pod tym względem nie jest aż tak źle
  • Odpowiedz
(pzdr dla lambadziar z pęknietym iphonem 5 bo hehe wypadł po pijaku na imprezie z 1m na dywan) to


@mgnfic: mi ajfą upadł kilkadziesiąt razy i jak się trzyma ekran, tak się trzyma, jest spoko, naprawdę, może jakieś drobniutkie ryski są, ale niedostrzegalne

  • Odpowiedz
@lukierroo: dokładnie! Ja się przesiadłem z 6 na 7 używaną i jest git :) nie ma sensu wydawać góry siana na najnowszy skoro różnicy nie ma jakiejś dużej
  • Odpowiedz
@lukierroo: może gdybym skorzystał z tej akcji apple - wymiana baterii i wyłączenie spowalniania telefonu działałby normalnie. Bez tego bateria leciała jak głupia i już zamulal
  • Odpowiedz
@gramac: zgadzam się, słyszałem gdzieś ze to spowolnienie jest wina baterii której spadła wydajność przez co dostarcza mniej mocy do podzespołów co się przekłada na wolniejsze działanie telefonu..
  • Odpowiedz