Wpis z mikrobloga

@mgnfic: Mi się akurat bardziej podoba iphone 8+, bo lubię ten klasyczny wygląd, ale tak jak @Singularity00 powiedział, to relikt przeszłości, te grube ramki itp., ten telefon wygląda jak 2016 i niżej, natomiast X wygląda bardziej futurystycznie i 2017, no i ma tam swoje fajne gadżety typu faceID, a to wiadomo, jest super gdy ci jedzie laserem po mordzie
@JeaDay: No i miałeś rację, jakiś czas później czytałam artykuł, że X to był tak na szybko przygotowywany, żeby zdążyć na to 10-lecie i to bardziej taki prototyp? i taka prawdziwa konkretna wersja będzie właśnie w nowym modelu
@Dawidddd1808: Ja używam iphone 6 i niby wszystko super, ale jednak nie do końca, buguje mi się wiele rzeczy, klawiatura zacina podczas pisania wielokrotnie, jakość zdjęć mi nie wystarcza itp. Mojemu koledze, który również ma 6 podczas 10% wylącza się telefon, albo randomowo się wyłącza i zacina
@niemowmojejmamie: bzdury. Nad X'em pracowali od lat i w końcu wyszedł. Być może z kilku technologii zrezygnowali by go w końcu wydać ale na betę to on nie wygląda - system działa świetnie, gesty dopracowano do perfekcji. Jeśli to jest beta to Windows czy Android od 10 lat są w stanie alfa.

Jesienią pojawią się kolejne X'y i tyle.
@JeaDay: A mi się właśnie podoba ten face id i aż tak to mi nie przeszkadza, ale fakt faktem, home button jest bardzo wygodny, uważam jednak że z czasem można przywyknąć do tej nowej opcji. A o notchu co sądzisz? Ma sporo antyfanów z tego co zauważyłam