Wpis z mikrobloga

#mirkovolt
Powtarzamy ankietę na temat map.
Czekam do Niedzieli północy na wyniki

ANKIETA na temat map ( 3 wyścigi w jednej grupie(Losowanie))

  • Podstaw. (4 mapy które są na początku gry) 59.6% (28)
  • Wszystkie(wszystkie mapy z gry) 29.8% (14)
  • Sztywne 3 mapy 10.6% (5)

Oddanych głosów: 47

  • 5
@MrFurrrBall: Te mapy są dostępne dla każdego i każdy może szybko je przećwiczyć. To założenie było dobre na początku gdy @Krx_S zaczął organizować ten turniej i nie wiedział czy zagra 4 mirków "nie znam ale zagram", czy może 10 i nie wiadomo było jaki poziom będą prezentować gracze. Teraz, przy 140 chętnych, można przemyśleć temat raz jeszcze (ale to raczej pod kątem drugiej edycji) i wprowadzić jakiś próg wejścia np. ukończenia
Pobierz zolwixx - @MrFurrrBall: Te mapy są dostępne dla każdego i każdy może szybko je przećw...
źródło: comment_HFFtE16RNmRvxqBSAJnnPYMZoil5K5Oi.jpg
@Krx_S: @zolwixx: @MrFurrrBall: Mam pytanie. Przejrzałem sobie wszystkie wpisy w tagu i ten temat nie był poruszony jeszcze: czy wybór samochodu będzie się ograniczał do jednego wyścigu czy całego turnieju? I w którym dokładnie momencie poznamy wybór 3 torów dla całej grupy? Chodzi mi o to czy będzie możliwość wyboru samochodu na podstawie wyznaczonego toru. Struktura menu jest taka, że najpierw wybiera się samochód, a potem tor, więc jeżeli
1) czy cały turniej jeździmy jednym samochodem czy może każdy sobie wybiera samochód dla pojedynczego toru


@mikelson22: dobre pytanie.

inne pytanie, wcale nie takie oczywiste: uzbrojenie włączone? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)