Wpis z mikrobloga

Panowie to nie jest glupie, a obowiazek diagnosty. Nam baba wyjechala razem z brama,bo pomylila gaz hamulcem. Jakbyscie chcieli moge zarzucic w poniedzialek filmik.
  • Odpowiedz
@Lissa: No to gratuluję bardzo, jest z czego się cieszyć. Następnym razem jak gdzieś zaparkujesz to napisz mi wiadomość. Też Ci pobije brawo i potraktuje jak upośledzoną istotę lub dziecko.
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka Przykro mi, ale on ma rację, a ciebie niestety prawda boli, kobiety nie umieją parkować, nie wiem jakim cudem kobiety, które kompletnie nie umieją np. cofać zdają egzamin... Moja bratowa zdała prawko 3 lata temu i do dziś nie umie zaparkować auta tyłem na własnym podwórku... Wystarczy popatrzeć co kobiety odwalaja na parkingach...
  • Odpowiedz
@americanstarspl: no popatrz, a ja jakoś na ulicach widzę mniej więcej taką samą ilość sierot za kierownicą obojga płci. W sumie nawet nie wiem czy nie więcej jednak jest facetów. Ostatnio widziałam takiego, który na szerokiej ulicy z bramą nie potrafił zawrócić na trzy. Skąd wy ludzie bierzecie te idiotyczne przekonania...
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka Hahahaha dobra dość tych bredni bo po prostu szkoda mi czasu, od 6 lat jeżdżę codziennie i w 90% przypadków, w których ktoś odwalił coś niesamowicie głupiego na drodze to baba albo jakiś dziadek po 80, eot żyj w swoim przekonaniu i sama sie oszukuj nara.
  • Odpowiedz