Wpis z mikrobloga

@nacpanazielonka: to nie jest głupie. Bardzo często kobiety same nie chcą wjeżdżać na kanał z wjadomej obawy, a diagnosci mają to gdzieś idą w zaparte i nie wsiadaja do auta. Jest to bardzo stresujaca sytuacja dla klientek.
  • Odpowiedz
Tak jakby nie można było napisać "Na życzenie sami wjeżdżamy na podnośnik". Niee, trzeba zaheheszkować. To ten sam typ Janusza, który poźniej skroi kobietę wymieniając najdroższą, niekoniecznie wadliwą rzecz.
  • Odpowiedz
@americanstarspl stary miałem takie same poglądy, ale z biegiem czasu zmieniam zdanie jeżdżąc bardzo dużo - w mieście i na poza miastem. Poza świeżakami, gdzie nie odróżniałbym kobiet i mężczyzn - najbardziej niebezpieczne i nieprzewidywalne manewry odwalają kolesie (zakładam, że nie dlatego że statystycznie jest nas więcej za kółkiem). Nie spotykam kobiet mistrzów lewego pasa, szeryfów drogowych, wyprzedzających na trzeciego, nagminnie przekraczających podwójną ciągła, wyprzedzających na pasach, czy (mój "ulubiony" manewr) wyprzedzających
  • Odpowiedz
@PorryHatter 80% kosztow pokrylo oc sprawy,koszt wymiany bramy 10 tys zl. Przyjezdzajac na badanie techniczne.powinien wykonac je diagnosta, klient podstawa auto pod brame i cale badanie wraz.z przejazdem powinien zrobic diagnosta. Jutro wrzuce wam filmik z przejazdu tej Pani.
  • Odpowiedz
@americanstarspl Statystyki policji mowia ze za 70% wypadkow na drodze odpowiadaja mezczyzni. W wypadkach przez nich spowodowanych czesciej gina ludzie. To ja juz wole zeby pani meczyla sie z zaparkowaniem niz zeby jaki debil rozjechal mnie na pasach.
  • Odpowiedz
@shrimpski @NormanCroucher Macie dużo racji, ale to dwie zupełnie inne sprawy, rozmowa była o prowadzeniu pojazdu jako o samej technice prowadzenia, o "obsłudze maszyny". Szczególnie poza miastem widać brawure facetów (co właśnie powoduje wypadki), ale tak jak już wyżej napisałem dyskusja tyczyła się parkowania i manewrów w mieście typu zmiany pasa (wymuszenia) czy chociażby kierunek w lewo, a skręcanie w przeciwny kierunek. Skoro jest nawiązanie do wjazdu na badanie techniczne to ja
  • Odpowiedz
@NormanCroucher: bo dużo więcej mężczyzn jeździ autem i dużo więcej kilometrów pokonuje. Policz sobie będąc w trasie lub w mieście ile mijanych kierowców to kobiety a ilu to faceci. Potem pomyśl ile kilometrów robisz ty, ile twoja żona/matka/siostra/koleżanka i wyjdzie Ci skąd taka statystyka. No offence ale to trochę tak jakby napisać że w IT ok 90% błędów popełniają faceci ;)

@nacpanazielonka: a mnie się po prostu wydaję że w
  • Odpowiedz
@ktosMiUkradlNick:

bo dużo więcej mężczyzn jeździ autem i dużo więcej kilometrów pokonuje. Policz sobie będąc w trasie lub w mieście ile mijanych kierowców to kobiety a ilu to faceci. Potem pomyśl ile kilometrów robisz ty, ile twoja żona/matka/siostra/koleżanka i wyjdzie Ci skąd taka statystyka. No offence ale to trochę tak jakby napisać że w IT ok 90% błędów popełniają faceci ;)


Ha! Rzeczywiście masz tu rację. Zadałem sobie nawet trud policzenia
  • Odpowiedz
@NormanCroucher: Ja kiedyś uświadamiałem już paru osobom, które to twierdziły że kobiety są lepszymi kierowcami bo był artykuł że mimo podobnej ilości wydanych praw jazdy (proporcja była 47-53% nie pamiętam w którą stronę) to kobiety powodują mniej wypadków (nie wiem czy nie było podobnie 70% faceci - 30% kobiety)

Niestety dla niektórych argument o ilości przejeżdzanych kilometrów oraz realnej ilości kobiet za kółkami (jest sporo takich które mają prawko a jeżdżą
  • Odpowiedz