Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzieś na portalu pojawił się wpis o tym jak to kobiety nie są roszczeniowe i złe , nie dobre, i że jakim prawem kobieta z dzieckiem ma jakieś wymagania co do partnera, bo taka to już powinna brać każdego najlepiej brudasa bez pracy (a broń boże żeby więcej zarabiał bo inaczej będzie ją i to NIE SWOJE dziecko musiał biedak utrzymywać) , najkorzystniej jak będzie to gość któremu trzeba służącej , sprzątaczki kucharki a w nocy goracej kochanki. (Bo mamusia nie nauczyła samodzielności) i w ogóle jakim prawem kobiety mają jakiekolwiek wymagania co do ewentualnego partnera , przecież to przywilej dla Panów. Bardzo po tym wpisie widać jak ,, niektórzy" Panowie mają spaczony obraz rzeczywistości.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pinemaster: "Szczególnie, że ostatnio w Polsce jest nierówny stosunek kobiet do facetów (w miastach, kobiety wyjeżdżają się kształcić, poszerzać perspektywy, meżczyźni zostają na wsi), no więc w miastach na 100 facetów przypada około 80 kobiet, "
Kobiety wyjeżdżają do miast i dla tego jest ich w miastach mniej? Zajęcia z logiki i matematyki odrobione? Reszta to seksistowski wysryw niczym nie różniący się od skrajnej mizogonii tutejszych sutlejarzy, a do tego
  • Odpowiedz
@pinemaster: Sama się zresztą gubisz. Najpierw twierdzisz, że to nie roszczeniowość z twojej strony bo ty chcesz po prostu kogoś kto cię szanuje i kto dba o siebie i nie jest debilem, a potem mówisz, że alphami z twoich fantazji są wysocy i przystojni (co ma wzrost i wygląd twarzy do bycia zadbanym lub bycia/niebycia debilem/chamem) którzy nie szanują kobiet i traktują je jako przedmioty do ruchania XDDD #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
ania i obrażania. Nie będę wdawać z taki


@pinemaster: Prymitywem mnie nazywasz gdy w co drugim komentarzu wyzywasz wszystkich facetów od debili WSZYSTKICH. Parę miliardów ludzi z których 99,99 procent nie miałaś prawa na oczy widzieć. co świadczy o twoich problemach emocjonalnych i niewątpliwie niskiej inteligencji. Obrażasz i oceniasz połowę populacji ludzkiej na podstawie tego co mają między nogami. I ty wyzywasz innych od prymitywów. Albo dobry trol albo brak
  • Odpowiedz
@ktowie1 No ale z doświadczenia wiem że faceci to #!$%@? i brudasy które myślą tylko o seksie, pierdzeniu, gierkach lub meczykach, kebabach. Poza tym 80% jest brzydkie, śmierdzi i jest #!$%@?. To tylko moje zdanie, co się tak pieklisz, matko. Bądź tolerancyjny. Jeszcze mnie to doświadczenie nie oszukało. Jedyny facet który serio dba o siebiei jakiego znam osobiście to trenswestyta i gej.
  • Odpowiedz
@pinemaster: "No ale z doświadczenia wiem że faceci to #!$%@? i brudasy które myślą tylko o seksie, pierdzeniu, gierkach lub meczykach, kebabach. Poza tym 80% jest brzydkie, śmierdzi i jest #!$%@?. "

Ty masz naprawdę jakąś traumę prawda? NICZYM się nie różnisz od typowego wykopkowego mizogona piszącego jakie to kobiety są głupie, puszczalskie, roszczeniowe i w większości paszczurowate. Jesteś na DOKŁADNIE tym samym poziomie. Oboje przelewacie swoje życiowe frustracje i nie obiektywne dla ogółu wykrzywione przez wasz skrzywiony i szowinistyczny światopgoląd spostrzeżenia. Chociaż takiego poziomu szowinizmu to nie przedstawia nawet większość stulejarzy. Oczekujesz szacunku, a plujesz w twarz połowie populacji ludzkiej która cię nigdy na oczy nie widziała i nic złego ci nie zrobiła.
"To tylko moje zdanie, co się tak pieklisz, matko."
Może dla tego, że na przykład mnie obraziłaś?
"Bądź
  • Odpowiedz