Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzieś na portalu pojawił się wpis o tym jak to kobiety nie są roszczeniowe i złe , nie dobre, i że jakim prawem kobieta z dzieckiem ma jakieś wymagania co do partnera, bo taka to już powinna brać każdego najlepiej brudasa bez pracy (a broń boże żeby więcej zarabiał bo inaczej będzie ją i to NIE SWOJE dziecko musiał biedak utrzymywać) , najkorzystniej jak będzie to gość któremu trzeba służącej , sprzątaczki kucharki a w nocy goracej kochanki. (Bo mamusia nie nauczyła samodzielności) i w ogóle jakim prawem kobiety mają jakiekolwiek wymagania co do ewentualnego partnera , przecież to przywilej dla Panów. Bardzo po tym wpisie widać jak ,, niektórzy" Panowie mają spaczony obraz rzeczywistości.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 32
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: OPka ma racje. Te 80% piwniczniaków, stulejarzy, nieruchających zakolarzy, tuczników i pasztetów już dostaje takiego syndromu wyparcia, że potrzebują się wyżyć w internecie. Szczególnie, że ostatnio w Polsce jest nierówny stosunek kobiet do facetów (w miastach, kobiety wyjeżdżają się kształcić, poszerzać perspektywy, meżczyźni zostają na wsi), no więc w miastach na 100 facetów przypada około 80 kobiet, przez co #rozowepaski mają o wiele lepiej na rynku matrymonialnym,
  • Odpowiedz
(w miastach, kobiety wyjeżdżają się kształcić, poszerzać perspektywy, meżczyźni zostają na wsi), no więc w miastach na 100 facetów przypada około 80 kobiet,


@pinemaster: Przemyśl to zdanie jeszcze raz
  • Odpowiedz
SlodkiWinogron: @pinemaster

Chciałabym miłości, ale wiem że taki typowy wykopek może najwyżej zostać moim beta providerem, więc z dwojga złego wolę już ruchać alphów, niż być na siłę z polskim pasztetem, który będzie wymagał ode mnie gotowania, prania, sprzątania, znoszenia mizoginistycznych uwag i jego paszczurowatej facjaty w zamian totalnie nic od siebie nie dając.


Zrobiłaś wywód swoich oczekiwań i wylew frustracji, ale w sumie co takiego oferujesz do związku?
  • Odpowiedz
SlodkiWinogron: @pinemaster

Chciałabym miłości, ale wiem że taki typowy wykopek może najwyżej zostać moim beta providerem, więc z dwojga złego wolę już ruchać alphów, niż być na siłę z polskim pasztetem, który będzie wymagał ode mnie gotowania, prania, sprzątania, znoszenia mizoginistycznych uwag i jego paszczurowatej facjaty w zamian totalnie nic od siebie nie dając.


Zrobiłaś wywód swoich oczekiwań i wylew frustracji, ale w sumie co takiego oferujesz do związku?
  • Odpowiedz
jestemBogatymGnojem: @pinemaster
Miałem trochę dziewczyn w Polsce, widywałem się także z gwiazdeczkami z Instagrama (hotel, basen, kolacje, sex), widywałem się także z księżniczkami z Polskimi ale nigdy z takimi z dzieckiem. Jeśli myślicie, że możecie cokolwiek wymagać od faceta który ma dużo pieniędzy, wie czego chce, wie co z wami zrobić w nocy i wie na co go stać - to jesteście w błędzie. Mając możliwość mieć wszystko - chyba
  • Odpowiedz
TerminowyMirek: @virtuti_stulejari a bierzesz pod uwagę matki które tatuś zostawił bo znudziło mu się bawić w rodzinkę ?nawet dziecko potrafi olać i nie płacić alimentów, nie widywać się z dzieckiem totalnie w dupie ? Dlaczego zakładasz że każda samotna matka to od razu laska która puściła się z pierwszym lepszym? Osobiście znam babeczkę, za którą facet latał jak szalony o boże jaki on zakochany, miłość od pierwszego wejrzenia, ślub wzięli
  • Odpowiedz