Wpis z mikrobloga

Druga aktualizacja.

- wykonane dalsze 10 rampages, do zakończenia zostało tyle samo.
- w końcu dobite do 100 pasażerów przewiezionych taksówką - dobrze że można to było podzielić na kilka podejść.
- zaliczone 4 misje odblokowywane poprzez wsiadanie do unikalnego pojazdu. Terenówka i motor na torze motocrosowym była prosta, zbieranie punktów kontrolnych między pachołkami do zrobienia po ogarnięciu właściwej kolejności (najpierw dwa punkty kontrolne na podwyższeniu, żeby nabić zapas czasu), natomiast zbieranie punktów kontrolnych ścigaczem zaprojektowano dość złośliwie, najtrudniejszy skok na końcu misji, po 1.5min jazdy, z pięć razy się rozbiłem zanim udało się idealnie wymierzyć wybicie z rampy.
- jedna misja z unikalnym helikopterem - nie ma limitu czasowego to można spokojnie polatać
- zrobiona końcowa misja Averego Carringtona, w przebraniu Kubańczyka wybijamy Haitańczyków.
- rozwożenie lodów z dosypką w lodziarni. Tu taka dygresja na temat problemu technicznego, który mnie spotkał, nie działał klawisz od włączenia melodyjki - żeby go uruchomić trzeba błyskawicznie wcisnąć go dwa razy.
- ukończone dwie listy eksportowe z salonu samochodowego

Stopień ukończenia: 61% Czas gry: 18h32min
#gry #gta #vicecity #vicecityna100%
19karol90 - Druga aktualizacja.

- wykonane dalsze 10 rampages, do zakończenia zost...

źródło: comment_bKVpejIFsMJ09OinnGiisVhwuy2b3B8m.jpg

Pobierz
  • 6
@19karol90: ja sie zacialem na Unique Stunt Jumpach bo gra nie zaliczyla mi jednego z nich i mimo ponownego skakania ich wszystkich licznik wcoaz wskazywal 34. Z tego co czytalem to bardzo czesty blad gry i sprawia on ze bardzo czesto nie da sie jej przejsc na 100%
@kornowski: no to szkoda. Ja na niektórych też miałem problemy, że nie zaliczało, ale skakałem do skutku. Dziwny był ten skok w czasie misji studia filmowego - z jednego biurowca przez szybę do innego. Ze 2 równe ładnie wylądowanie skoki mi nie zaliczyło, dopiero za 3 razem wpadło. Podobnie na lotnisku takie dwa wybicia obok kręcącego się radaru po kilka razy nie zaliczyło.