Wpis z mikrobloga

Patrzcie co ten cymbał nawypisywał, no nie, ja po prostu nie wytrzymie xDDDDDDDDDD
http://trybun.org.pl/2018/02/16/masakra-w-parkland-na-florydzie-to-konsekwencja-obledu-i-lewicowych-idealow-mordercy-a-nie-drugiej-poprawki-do-amerykanskiej-konstytucji/

morderca z Florydy to obłąkany wyznawca lewicowych antywartości

A jeszcze lepsze komentarze
#bron #strzelectwo #bekazprawakow #neuropa #psychoprawica
  • 8
@Acquaintance: Zabawne, bo jeszcze niedawno czytałem, że imć Cruz był wyborcą Trumpa, jest w sieci jego (ponoć, twarz ma zasłoniętą) fotka w czapce MAGA i był ponoć członkiem Republic of Florida, organizacji opisywanej w amerykańskiej prasie jako „white supremacist”.
@Acquaintance: To kim on w końcu jest? Lewicowcem czy prawicowcem? Bo już 2 różne wersje słyszałem, według jednej to on był prawakiem, wielbicielem broni Trump MAGA NRA itd a teraz z kolei odwrotnie i niby BLM i demokrata? Coś mi się wydaje że wszystkie strony coś kręcą.
@Aalchemik: Te teorie o BLM i antifie jak zwykle zmyślają neonaziści z /pol/a i The_Donald. Koleś był członkiem prawicowej milicji Republic of Florida (jej przywódca w wywiadzie potwierdził, że brał udział w szkoleniach), na Instagramie co druga fotografia przedstawiała broń lub amunicję (a na profilowym wstawił zdjęcie, gdzie ma twarz zasłoniętą chustą a na głowię czapkę Make Amercia Great Again) a do tego ktoś dokopał się do jego komentarzy na YT,
@Acquaintance: Za każdym razem jak czytam o Turczynie to przypominam sobie, jak kiedyś chciałem wstąpić do ROMBu i słabo mi się robi.


@opinel Turczyn kiedyś był normalniejszy. Ale od czasu jak ROMB wdal się w romans z pis przed wyborami to mu czasem odwala. Oczywiście pis ROMB wykiwal jak zwykle. A ten dalej brnie w jakąś konserwatywno-prawacka ideologie zupełnie bez sensu.