Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nawiązując do tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/30044283/dobra-informacja-mirki-81-kobiet-woli-przecietnie-/

Tak wiem, że ta ankieta to troll, ale jednak w tych odpowiedziach może być sporo prawdy.

Mirabelki, jak duże znaczenie ma dla was wielkość penisa w związku?
Większość moich związków kończyła się dość szybko, z reguły między pół roku a rokiem. Przeważnie bez jakiegoś powodu, najczęściej słyszałem, że ona mnie już chyba nie kocha albo skończyła się chemia między nami.
Zastanawiam się czy problemem może być tutaj mój penis. Bóg mi niestety poskąpił przyrodzeniem i mam tylko 11,5cm we wzwodzie.
Żadna mi nigdy wprost nie powiedziała, że jest za mały. Jedna kiedyś przyznała, że jej wcześniejsi partnerzy mieli większe penisy, ale że to nie problem. Po kilku miesiącach i tak się rozeszliśmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wiem, że za chwilę będą wszyscy heheszkowac że mnie, ale cóż... Liczę na jakieś konstruktywne odpowiedzi również.

#zwiazki #seks #rozowepaski #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania no fakt, nie jest to najwięcej na świecie, ale nie dajmy sobie wmówić, że penis musi być wielki, żeby życie seksualne było udane. I tak dużo różowych nie ma orgazmów pochwowych, więc możesz nadrobić pettingiem czy seksem oralnym.
RadosnaRozowypasek: Fakt, nie brzmi to dobrze. Ale spójrz na to z innej strony - ile kobiet jest z mężczyznami, którzy ich nie zaspokajają? Sama byłam w takim związku przez trzy lata (nie chodziło o rozmiar, tylko umiejętności) i póki nam się układało poza łóżkiem, nie miałam z tym problemu. To jest tylko kwestia znalezienia odpowiedniej dziewczyny i nadrabiania w inny sposób - bogiem klasycznego seksu raczej nie będziesz, ale możesz być
ObitaPrzyjaciółka: Rozmiar penisa ma znaczenie, ale tez bez przesady, nie popadajmy w skrajności, żadna zdrowa na umyśle kobieta nie będzie z kimś kto ma dużego penisa ale jest np. agresywny.
Poza tym, większość mężczyzn nie wie albo nie chce przyjąć do wiadomości, ze długość nie ma aż takiego znaczenia jak szerokość penisa. Nie wiedzieć czemu ale większość mężczyzn myśli, że najbardziej unerwiona część pochwy jest z tyłu a tak na prawdę
OkiełznanaMurzynka: Ma to ogromne znaczenie. Nie chodzi jednak o to, że ma być ogromny, ma być dopasowany do tej konkretnej kobiety. Przyznaję, byłam kiedyś z facetem, że przy dużym nawilżeniu prawie go nie czułam. To był pierwszy i ostatni raz. Ale za duży to też jest źle - może to powodować ból podczas stosunku, zwłaszcza przy ostrzejszej zabawie. Musi być w sam raz. I nie, samo nadrabianie palcami czy językiem nie
ona92: Ma znaczenie. Za dużo też nie jest przyjemne (okolice 19<), ale jak laska zmieni potem na takiego 11/12 to serio ciężko go nawet czuć. Jedyna nadzieja, jak masz tak małego, że jest naprawdę gruby i tym nadrobisz. W sumie to mogłoby przebić jakąkolwiek długość (poza jakimiś serio ekstremami).

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
@AnonimoweMirkoWyznania: @elokompaniero: @alicemeow:
Mówi się, że orgazm jest przede wszystkim w głowie kobiety. Wg mnie penis dla różowej to jest odpowiednik cycków dla faceta.

Sam mam 13cm, czyli odrobinę poniżej średniej. Jestem obecnie w relacji właściwie czysto seksualnej z kobietą po 3 porodach. Tak więc innych atutów niż łóżkowe raczej nie jest w stanie u mnie dojrzeć. I ona potrafi mieć orgazm w kilka minut bez dotykania łechtaczki. Sam