Wpis z mikrobloga

Mircy, gdzie za ~5-7k na około tygodniowe wakacje w lutym? Ogólnie bardziej lubię zwiedzać/odkrywać nowe miejsca/poznawać lokalną kulturę niż grzać dupę na plaży, i tak naprawdę nie wiem za co się na początek wziąć, zastanawiałem się nad Gruzją lub Tajlandią (wiem, spory rozstrzał), ale nie jestem przekonany. Co radzicie?

P.S. Czy znacie może miejsca gdzie mogę znaleźć kompana do takiej podróży? Nie mam z kim dzielić pasji :/

#pytaniedoeksperta #wakacje #wakacje2018 #podroze #podrozujzwykopem
  • 7
@Marcelele: Tajlandia spoko ale na min. 10 dni. Tydzień to mało, bo leci się kilkanaście h ;) Gruzja już prędzej na 7-10 dni, ale w lutym może być chłodno. Może Wyspy Kanaryjskie? Albo Maroko?
@Marcelele: Za tą kwotę masz sporo możliwości! Jak na tydzień to lepiej bliższe rejony niż Tajlandia. Gdzies już byłeś w Europie? Będzie łatwiej doradzić:)
@Marcelele: Ja jeżdzę budźetowo, więc z Twoją kwotę poł Europy bym zwiedziła:)
7 tysi starczy Ci na Tajlandię, ale szkoda jechać na tak krótko, sam lot trwa dłużej, a nim się przyzwyczaisz i wczujesz będziesz musiał wyjeżdżać. 14 dni do Azji brzmi super - rozważ też Bali - nieziemskie wodospady:)

A jak na tydzień to z całego serca polecam Włochy - zarówno pólnoc i okolice Mediolanu, jak i Neapol (Wezuwiusz:), a