Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubas_782: Rozumiem biotechnologów i ich pasję, ale to organizm, geny i DNA decydują gdzie masz włosy.
Co prawda u mnie w rodzinie nikt, nigdy nie łysiał, ale po co wam włosy na głowie? Często obcinam się na zero i nie mam z tym problemu. O co wam chodzi? :)
  • Odpowiedz
@kubas_782: 90% wyleciało ale głównie tam gdzie ci zagęścili mocno i wyrównało ci się ze skalpem, gdzie Ci nie zagęścili mocno wiec de facto tam prawie nic Ci nie wypadło. Ciekawa obserwacja.

Czy w międzyczasie suplementujesz się jakoś bo zgaduje, że wcierek unikasz, wszakże nie po to robiłeś przeszczep. Jakieś odżywki do włosów lecą?

Aha, pokaż fotki miejsc gdzie Ci pobierali włosy do przeszczepy, czyw tych miejscach te pobrane włosy
  • Odpowiedz
@kubas_782:
Tak z ciekawości jaki masz maksymalny donor?

A tak w ogóle orientujesz się co się dzieje we włosowym świecie? Udało już się rozszczepiać grafty z regeneracja (w Holandii w HSC chyba to robili), BHR i Feriduni nadal najlepsi?

Z Farmakologii coś ruszyło? Bo ja się zatrzymałem na laboratoryjnych ASC-J9, RU + KB, AHK no i CB wchodziło.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pepperek oszacowano mój donor na około 7k gratów. Trochę się orientuje, stąd chce napisać ten mini poradnik, ale oczywiście potrzebuje czasu na zebranie danych. Mój drugi przeszczep myślę że będzie właśnie w którejś z renomowanych klinik, ale na tą chwilę wolałem zaryzykować z mechanicznym fue i pokryć cały łeb włosami. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Feriduni dalej najlepszy ale kosmiczne drogi.

@Shmit 27, różowego mam od kilku ładnych lat. Wzięła
  • Odpowiedz
@kubas_782: pewnie tez już miałeś to pytanie... ale czemu nie olać i po prostu nie być całkowicie łysym? Ile kasy by Ci zostało... a często to wygląda lepiej niż namiastki. Ja jeszcze nie mam problemu z łysieniem ale obiecałem sobie, że jak się zacznie to maszynka w dłoń i nara.
  • Odpowiedz
  • 4
@duskhorizon mówiłem to moim kumplom i powtórzę to tutaj: ludzie, którzy nie spotkali się z tym problemem nie wiedzą jak to jest. Ja w wieku 22,23 lat nie mogłem sobie zrobić fryzury jak chciałem, każda wizyta u fryzjera to męka, zewsząd jesteś bombardowany facetami z idealną fryzurą. Chcąc nie chcąc, działa to na ciebie i na twoją psychikę. To jest coś porownywalnego z różowymi i ich kompleksami modelek ze zdjęć/insta. Problem
  • Odpowiedz
@pan_fenestron no ale ścinasz bo łysiejesz, tak?
A OPowi chodziło o sebków z gęstymi włosami, którzy mogliby mieć zajebiste fryzury, a ojebują się na łyso.
U łysiejącej osoby to budzi poczucie zmarnowanego potencjału.
  • Odpowiedz
@kubas_782: Tez mam od jakis 2-3 lat problem z przerzedzajacymi sie wlosami i zakolami, ale szczerze poza przeszczepem za grube pieniadze u najlepszych specjalistow to srednio wierze w skutecznosc jakiegokolwiek leczenia. Najlepszym przykladem dla mnie sa pilkarze, ktorzy maja grube miliony na koncie i dostep do najlepszych specjalistow, a czesto nawet im sie te przeszczepy nie przyjmuja i dopiero za ktoryms razem to dziala, choc bujnosc tych fryzur czasami nie
  • Odpowiedz