Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Dibhala przeszczepione włosy wypadają, cebulki zostają. Na około 3 miesiące są w uspieniu, potem wyrastają z nich włosy. Sam loxon może na rok, dwa pomoże. Bez solidnego blokera dht na dłuższą metę nic się nie zdziała. Loxon 2% jest za słaby. Od stycznia 5% bez recepty.
  • Odpowiedz
@kubas_782: i to jest prawidłowa odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)



Co do loxona, to nawet nie wiem czemu ten preparat ma w ogóle służyć.
Z marketingowego pieprzenia w radio brzmiało jak lepszy serek twarogowy, niż od innych producentów. Tylko nie wiadomo czy lepszy do sernika, czy pierogów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dibhala: minoxidil jest świetny do wzmocnienia zdrowych włosów, niedotkniętych miniaturyzacją. Włos rośnie szybciej i jest grubszy. Do tych "chorych" nie pomoże nic. Potrzebny jest bloker dht, czyli finasteryd/dutasteryd. Oczywiście każdy z tych leków niesie ze sobą pewne możliwe skutki uboczne. Nie na darmo podstawowa terapia na łysienie to tzw. big 3: finasteryd, minoxidil i ketokonazol (nizoral).
  • Odpowiedz
@kubas_782: wiesz coś na temat mezoterapii komórkami macierzystymi? Jestem świeżo po standardowej mezoterapii igłowej głowy w Holistic Clinic i doktor powiedział, że to nowość i polecał się zastanowić.
  • Odpowiedz
@Louis_Litt: jak masz dużo hajsu to zamiast Gójdzia, który też zrobił sobie przeszczep (słaby jak jasna cholera), to zrób sobie zabieg w renomowanych zachodnich klinikach. Ale to już trzeba liczyć 50k zł co najmniej. Jeśli chodzi o męskie łysienie polskie kliniki prezentują poziom poniżej krytyki :)
  • Odpowiedz
@Louis_Litt: zero efektu, za słaby bloker. Tylko finasteryd/dutasteryd jeśli chcesz blokować DHT. Żadne naturalne zamienniki nie dają pożądanych efektów.
@rhaya: Na razie brak :) norma, trzeba czekać. Zobaczymy za 2,3 miesiące ;) Efekt końcowy dopiero po 9-12.
  • Odpowiedz
@kubas_782: sam zaczynam zauważać że włosy mi wypadają ostatnio, nie dość że 2/10 to jak dojdą zakola to ja nie wiem co to bedzie xd dawaj poradnik jak najszybciej
  • Odpowiedz
  • 5
@kubas_782 na wykopie jest takie zainteresowanie tematem bo wiadomo ze zakola sa glowna przyczyna niepowodzenia w relacjach mirkow z dziewczynami ( ),
  • Odpowiedz
@kubas_782: ja od trzech miesięcy stosuję Alopexy 5% (tańszy zamiennik Loxonu) i...jest jak na razie bardzo dobre - włosy nie wypadają, są wyraźnie grubsze, jest ich więcej.

Czytałem tylko opinie, że po roku stosowania włosy się przyzwyczajają i znów zaczynają wypadać, prawda to?
  • Odpowiedz