Wpis z mikrobloga

@kubas_782 Masz jakieś doświadczenia? Alopexy jest tani, używam z 2 lata ale zacząłem gdy problem był w zalążku, pierwsze objawy na czubku. I tak w miejscu to stanęło, zastanawiam się jak długo zachowam taki stan.
  • Odpowiedz
żeby nie wyglądać jak pół dupy zza krzaka


@szpongiel: od zarania ludzkosci część męzczyzn tak wyglądała bo tak działa testosteron. czemu nagle to jest fe i wyglada jak pol dupy zza krzaka?
  • Odpowiedz
@kubas_782: No ja powiem tak. Sam miałem taki problem, głównie z zakolami. Wstałem któregoś dnia, wziąłem maszynkę do golenia i ściąłem się na łyso. Nie przeżywałem tego nawet przez 5 minut. Gole się co drugi dzień od dwóch lat - większa pewność siebie, większe powodzenie u różowych pasków. W mojej opinii masz problem z akceptacją siebie, a winę zwalasz na włosy.

Co do oceny społecznej to, pracuje w dużej kancelarii
  • Odpowiedz
czemu nagle to jest fe i wyglada jak pol dupy zza krzaka?


@xstempolx: to pytanie retoryczne?
Owszem, od zawsze dawna są ludzie brzydsi i ładniejsi.
Jakoś nikt nie zadaje pytań dlaczego lepiej być ładniejszym...
  • Odpowiedz
@szpongiel: to nie jest pytanie retoryczne. zaczynacie zachowywać się jak kobiety które maskują wszystkie "niedoskonałości" (czyli naturalność) swojego ciała. jak zaczynacie siwieć to farbujecie włosy? krem na zmarszczki tez już jest w użyciu? jak przestaniecie trzymać mocz to pewnie palniecie sobie w łeb
  • Odpowiedz
Zostaly mi 2 paczki nezyru + 5 tabletek ekstra.Przestalem brac bo problemy ze zdrowiem.Jak ktos używa tego leku i jest zainteresowany to zapraszam.
  • Odpowiedz
@kubas_782: Trzymam kciuki :) A czy ratowałeś się masażem skóry głowy? Znalazłam kiedyś blog faceta, który po latach eksperymentów doszedł do tego, że za wypadanie odpowiada nie DHT ale zwapnienia i zwłóknienia które powodują miniaturyzację włosów. Można je zmniejszyć intensywnym, codziennym masażem, mezoterapią, nakłuwaniem. Poradnik był za darmo, za książkę można wybulić. Perfect Hair Health - nie ma tam żadnych reklam, tylko ten poradnik na maila.
  • Odpowiedz
  • 0
@wielkade szkoda kasy i czasu. 99% lysienia męskiego jest androgenowe. Ja robiłem różne badania, na grzybice, na różne dziwne rzeczy i zawsze wszystko było ok, tylko włosy leciały :)
  • Odpowiedz
@kubas_782: Jezeli mam byc szczery to mialem ten sam problem. Wiesz co zrobilem? #!$%@? sie na zero i zapuscilem brode. Taniej, szybciej. Czy lepiej ocenimy za pare miesiecy jak pokazesz efekt koncowy.
Nie hejtuje decyzji. Po prostu mowie ze miales jeszcze inna droge :P
  • Odpowiedz