Wpis z mikrobloga

Może ktoś napisać coś dla totalnego nooba co to jest ten cały fork? Czytałem tylko, że to nic dobrego, a tu widzę podniecenie na Wykopie. Byłbym skłonny nawet zainwestować troszkę ekstra do tego co wykopałem, marne 70 garlików. Byłby ktoś też tak uprzejmy i poradził jak kupić ewentualnie dodatkowe garliki? Bo rozumiem, że muszę kupić jakąś inną znaną walutę aby móc kupić trochę garlika. W takim układzie jakiego coina najkorzystniej kupić w tym celu? Czy też kupić mogę kartą kredytową/debetową/PayPalem na Santoshi?
#garlicoin
  • 13
@woytas: Co 40 sekund powstaje nowy blok, podczas gdy zostanie wydobyty blok 58670 łańcuch rozdzieli się na 2 łańcuchy, jeśli społeczność będzie chciała to oba łańcuchy będą żyły przykład Bitcoin i Bitcoin Cash. W tym przypadku będzie Garlicoin i stary Garlicoin, jeśli przed tym blokiem będziesz mieć środki na swoim koncie to będziesz miał tyle samo Garlicoinów i starych Garlicoinów. Fork jest potrzebny ponieważ Algorytm który jest w tym momencie nie
@vomar: mam może i głupie pytanie. Po prostu tego nigdy nie robiłem. Gdzie mogę kupić Bitcoiny albo LTC używając karty lub PayPal? Tak przy okazji aby nie płacić jakiś głupich opłat manipulacyjnych etc.