Wpis z mikrobloga

@eMJot: Masz rację. Wyrażenie "okres czasu" jest pleonazmem i nie powinno się tak pisać. Szkoda tylko, że to najprawdopodobniej jedyne, co większość ludzi wyłapała z mojej wypowiedzi... Zrozumienia faktycznego natomiast w przypadku przesłania, jakie niesie ta wypowiedź za sobą - brak. Typowe.
  • Odpowiedz
@terwer358: wrzuciłem na tag w czasie trwania meczów w czajniki, więc poniekąd nie jest taki do końca nieprawidłowy, ale szanuje za zgłoszenie jakby się dało zgłaszać swoje wpisy to sam bym zgłosił tylko raczej w kategorii inne "manipulacja tagiem" czy coś takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CanisLupusLupus: Nie, ale widziałem skróty i kompilacje z jego udziałem. I między tym co on robił, a co tutaj zostało zaprezentowane jest jedna ważna różnica. On kiwał i robił to w zabawny i przyjemny dla oka sposób bo chciał tym coś osiągnąć. Przejść zawodnika, zmylić bramkarza nie zawsze mu się udawało, ale miał cel, który chciał wykonać poprzez swoje działanie.

Tutaj zawodnik kanadyjski nie zyskał tym nic, nie podkręcił kamienia,
  • Odpowiedz
laski na trybunach mokre( ͟ل͜)


@EtaCarinae: To są zawodniczki, a zagranie pochodzi z 2015 roku, z Pucharu Kontynentalnego, w którym mierzą się Kanada i reszta świata (jest po parę drużyn, stąd taki tłok wśród zawodników), jak w golfowym Ryder's Cup.
Ten puchar nie ma takiej rangi jak np. turniej olimpijski, a Kanada pewnie i tak wysoko prowadziła, stąd ten obrót i śmieszkowanie.
  • Odpowiedz