Wpis z mikrobloga

@Bethesda_sucks: ta, na pewno nie przejęzyczenie. A poza tym:

>działania arytmetyczne


Koleś, ja mogę ci rozważać dyffeomorfizmy przekształceń, minimalizację funkcjonałów, rozwiązywać różne równania różniczkowe, liczyć odchylenie promieni świetlnych, robić analizę nadprzewodnictwa materiałów lub pisać odpowiednie potrzebne programy. A i tak mogę się #!$%@?ąć w tabliczce mnożenia. Takie rzeczy są jednymi z mniej ważnych przy inteligencji logicznej/matematycznej.
  • Odpowiedz
@Puter: pracował jako ekonomista, więc jest ekonomistą, taki był sens mojej wypowiedzi, a nie "pracował w tylu instytucjach, musi być wybitnym ekonomistą"
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Ja #!$%@?. Pewnie 99% Wykopu to przy nim debile, które gówno w życiu osiągnęły ale hehe ale z niego debil bo hehe sześć króli i hehe bilion. No tak bo skłonność do przejęzyczeń, to rzeczywiście podstawa by kogoś życiowe dokonania skreślić i mieć w stosunku do niego poczucie wyższości.

@su1ik: Najlepsze, że równie głupi ludzie jeszcze tutaj przyklaskują.
  • Odpowiedz
@krymic1991: przecież SGPIS (obecnie SGH) to była czołowa uczelnia ekonomiczna, a kierunek Stosunki międzynarodowe był tam elitarnym "zagranicznym" kierunkiem.
Prywatne szkółki w typie "alma mater" Obajtka skopiowały tę nazwę do swoich chciwych celów, ale to w żaden sposób nie dezawuuje wykształcenia Petru. Można mu bardzo wiele zarzucić ale wykształcenie i karierę ma bardzo w porządku.
  • Odpowiedz
@utopjec: Rozumiem, że jak ktoś udawał konsula( to nie tylko film, to jest na faktach) przez np. rok to jest konsulem, bo jako taki "pracował" ?
  • Odpowiedz