Wpis z mikrobloga

@plaisant: to też zależy czy jakaś różnica kursów będzie między giełdami... w drugą stronę jak btc na ltc zmieniłem i wysłałem na binance, to zaraz potem miałem ładnych kilka procent więcej btc na binance, bo akurat kurs był lepszy dla mnie. Nie dość, że fee opłaciło się samo, to jeszcze na plus wyszedłem przy tym...
@abcnike123: skrill jak skrill, appka do płacenia jak paypal czy revolut. Jak duzo tego to przemyśl face to face z localbitcoins (w polsce to chyba tylko flyingatom.com). Bo jak ze skrilla ci wpłynie z 5k to możesz sie zdziwić pozniej xD
@abcnike123: opinię o skrill zawszę mam taką samą. Konkretni są, żadnych problemów.

@grucha_88: Na skrilla może Ci wpływać ile chcesz. Dostajesz kasę od gościa, który może być Twoim wujkiem z Ukrainy i Ci wysyła kasę. Nigdzie nie masz napisane, że kasa przyszła za sprzedaż BTC. Ale fakt, na localbitcoins możesz pobawić się w jeszcze inne opcje wypłaty typu BLIK, F2F.
@sstanislavvv: ale na konto potem. Przelewy od skrilla zapalają lampkę w PKO/Aliorze - banki rezimowe xDD bo spory % wpłat ze skrilla to zagraniczni bukmacherzy :) chodziło mi o skarbówke. Może przesadzam, ale mysle ze nie ma co kusić losu, bo jak sie przywalą to bedą zaglądać xD
@grucha_88: przecież do skrilla masz kartę, którą wypłacasz sobie w bankomacie :) w ten sposób omijają konto bankowe. Nikt też nie mówi tutaj pewnie o milionach złotych, więc w przypadku zarobków rzędu 2-3K miesięcznie z krypto, można sobie na skrilla pozwolić. Ja korzystam ze skrilla już dobre kilka lat. Akurat nie do krypto, ale wpłacam i wysyłam pieniądze do rodziny zagranicę (wychodzi taniej niż Western Union). Jak do tej pory nie
@Blizz4rd: Jeżeli mają jakiekolwiek podejrzenia to tak. Mogą prosić o listę transakcji itd. Ale US może mieć coś na Ciebie pewnie dopiero w momencie gdy ze skrilla wypłacisz jakąś dużą kwotę na konto bankowe. Ciekawi mnie po prostu jak to wygląda. Bo przecież ziomek localbitcoins przesyła Ci ze swojego prywatnego konta na Twoje kont na skrillu. Jak ktokolwiek mógłby udowodnić komuś, że ta kasa jest ze sprzedaży krypto, a nie od