Wpis z mikrobloga

@3nriqu3: No nie wiem, moi znajomi z uczelni zazwyczaj nie uważają ze złapali kogoś za nogi chyba że to dziekan wychodzący z gabinetu w ostatni dzień sesji. To właśnie ty przedstawiasz sobą idealny ból dupy ze my posiadając wykształcenie będziemy mieli większe możliwości zarobkowe i nie będziemy skazani na tyranie fizycznie 12 godzin. Skąd pomysł ze ktokolwiek z nas, że inżynier elektroniki będzie pracował w maku? Jesteś tak bardzo ograniczony
  • Odpowiedz
@Seid:

To właśnie ty przedstawiasz sobą idealny ból dupy ze my posiadając wykształcenie będziemy mieli większe możliwości zarobkowe i nie będziemy skazani na tyranie fizycznie 12 godzin.


O, chyba mam zaniki mojej robolskiej, pamięci, bo nie pamiętam, abym gdziekolwiek tak pisał. Co do reszty - pozwól, że odpowiem obrazkowo.
3nriqu3 - @Seid: 

 To właśnie ty przedstawiasz sobą idealny ból dupy ze my posiadaj...

źródło: comment_4QU121Mxzmidqdiwpa0Z6fEk14X786jW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@3nriqu3: nie trafiłeś :( nie studiuję dziennie i nie #!$%@? po 22 dubstepami z głośników :(

prezentujesz identyczny poziom jak ludzie których nie cierpisz, więc również jesteś mentalnym dnem xd
  • Odpowiedz
@tajek: niby 2/10, ale ciągle odpisujesz. Wiesz dlaczego? Bo po prostu nie możesz znieść prawdy o grupie społecznej, którą siłą rzeczy reprezentujesz. Ciekaw jestem, czy będziesz taki cwany, gdy za te parę lat zdarzy ci się mieszkać po sąsiedzku z bandą rozwydrzonych studencików. Wrócisz po tych ośmiu godzinach pracy do mieszkania, marząc o tym, żeby odpocząć, a tu, powiedzmy, będzie napieprzać muzyka do późnych godzin nocnych. Wiem, że to mało
  • Odpowiedz
iekaw jestem, czy będziesz taki cwany, gdy za te parę lat zdarzy ci się mieszkać po sąsiedzku z bandą rozwydrzonych studencików. Wrócisz po tych ośmiu godzinach pracy do mieszkania, marząc o tym, żeby odpocząć, a tu, powiedzmy, będzie napieprzać muzyka do późnych godzin nocnych.


@3nriqu3: studenci są głośniejsi niż pracujący ludzie czy emeryci ale to całkowicie normalne. Jeżeli nie jest to patola typu "wieczny student hehe czwarty raz na pierwszym
  • Odpowiedz