Wpis z mikrobloga

Poleciała na murzyńskiego Kuntakinte, a on ją zabił, gdy postanowiła z nim zerwać
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=151201288922383&set=a.109814459727733.1073741829.100020975374753&type=3&theater&ifg=1
Opis tłumaczony z translatora:

W ostatni czwartek rano ta wspaniała dziewczyna została zamordowana ... 21 lat tylko... ten drań na zdjęciu jest winny !!

Powód: chciała zerwać ...

A Ci z Was, którzy nie myślą, że powinniście " spotykać się z ludźmi gówno mnie to obchodzi! Sam zadzwonił na policję i powiedział mi wszystko. Więc to było tylko dla nich, żeby przyszli po niego i jej zwłoki. To się stało w vällingby. W czwartek rano. Dziewczyna jest przyjaciółką córki przyjaciela.

Moje myśli są teraz z Tobą. Ulryka i Nicole Mfl ❤...

Mam nadzieję, że sam umrze powolną, bolesną śmiercią!! Jak długo to wszystko może trwać w naszym kraju?? miała całe życie przed sobą ...


#imigranci #szwecja #przestepczosc #rozowepaski #logikarozowychpaskow #lewackalogika
Pobierz grim_fandango - Poleciała na murzyńskiego Kuntakinte, a on ją zabił, gdy postanowiła ...
źródło: comment_nYWheIzEV3VgKHwrkHPdlwIPoYljn3vv.jpg
  • 6
A Ci z Was, którzy nie myślą, że powinniście " spotykać się z ludźmi gówno mnie to obchodzi! Sam zadzwonił na policję i powiedział mi wszystko. Więc to było tylko dla nich, żeby przyszli po niego i jej zwłoki.

@grim_fandango: nie rozumiem tego