Wpis z mikrobloga

1. Kup wczesniej bilet do kina i wybierz pasujące ci miejsca
2. Wejdź na salę, miejsca zajęte przez jakiegoś Sebka i Karyne
3. Sebastian coś mamrocze pod nosem, ale się przesiada dwa miejsca dalej
4. 2 minuty później wchodzi parka, zatrzymują się przy naszym rzędzie i pytają jaki numer mają nasze miejsca. Odpowiadam, gość na to zwraca się do Sebastiana, że zajął jego miejsce.
5. #!$%@? Sebastian ponownie się przesiada

#kino #zalesie #bekazpodludzi #cinemacity
  • 31
Wstyd sie przyznać ale sam kiedys tak zrobilem. Sytuacja troche prozaiczna bo sam kupuje przez internet ale masa ludzi robi rezerwacje i nie przychodzi.


@BadHabits: rezerwacje są z automatu anulowane na 30 minut przed seansem.

Natomiast mnóstwo ludzi (w tym ja) wchodzi do kina 10-15 minut po czasie podanym jako oficjalny, bo zamiast oglądać reklamy, wolą pochodzić po sklepach. I faktycznie, na bardziej obleganych seansach zdarza się, że moje miejsca są
@Ceglarek: czemu ten zjeb nie mógł usiąść tam gdzie jego miejsce już po pierwszej przesiadce? xD

ten zjeb


Sam sobie odpowiedziales na to pytanie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@cytmirka w pociągu to akurat się ma nieraz miejsca stojące, a raczej brak zagwarantowanego miejsca siedzącego i to normalne, że się siada tam gdzie jest wolne i w razie czego przesiada. O kurde, jakie długie zdanie xD
@Ceglarek: Jak mi się czasem nudzi to tak robię, żeby testować cudzą asertywność i patrzeć czy jakiś wymoczek nie będzie bał się zwrócić mi uwagę. Brak odwagi cywilnej szczególnie widoczny jest u kobiet. Typowa sytuacja: Sebastian i Karina idą do kina. Sebek oczywiście puszcza Karinę przodem. Karina idzie, idzie, aż zauważa, że siedzę na jej miejscu i zwalnia.... zwaaalnia....zwaaaalnia jeszcze bardziej, żeby tylko Sebastian wysunął się na czoło i to on
@Ranger może się każdemu zdarzyć, oznaczenia rzędów są czasami mało czytelne - nie wiadomo czy chodzi o rząd poniżej czy powyżej oznaczenia na schodach. Ale co innego nieświadomie się pomylić, a co innego zająć cudze miejsce i jeszcze robić problem.