Wpis z mikrobloga

@GiuseppeCalabrese szkoda Twojego czasu. Często sie tu nie udzielam, ale jak czytam co niektórzy maja za problemy to sie za głowę łapie. "Bo nie trzymalem dziewczyny za reke" "bo on ma lepiej" "bo nie mam kasy" "bo mam zakola" .... Sa ludzie którzy maja lepiej na starcie, ale to nie powód zeby o to płakać. Dla nich to teraz smieszne memy i mysla ze w ten sposob drwią z normalnych ludzi
  • Odpowiedz
@kfffasny dobrze, że pomiędzy z------------m znalazłeś czas żeby wejść tu i podzielić się wspaniałymi przemyśleniami typu

k---a facet wez sprawdz czy Ty masz jaja czy wagine bo takiego p---------a to nawet w tvn nie slyszalem

xD
  • Odpowiedz
@GiuseppeCalabrese: No tak, teraz taki k---a cwaniak krol zycia, ale jak sie s-------i jedna rzecz z druga to nagle inaczej bedziesz spiewal hahahaha

kiedy masz dobrze w rzyciu

buhahaha beka z przegrywow haha rucham moja laske ooo kocham zycei j---c was przegrywy wasza
  • Odpowiedz
a spokojnie, bez angażowania się w wyścig szczurów, w którym ty najprawdopodobniej chętnie uczestniczysz. Nie wszystkich tak bardzo ciągnie do tego twojego społeczeństwa pełnego obłudników udających bezinteresowność, jednak to właśnie to społeczeństwo, tacy ludzie, jak ty, ich do tego zmuszają i tego wymagają.


@HAL__9000: w spoleczenstwie jest mnostwo fajnych ludzi, dobrych i szczerych, ktorzy niczego nie udaja ;)
jasne, sa i tacy, ktorych opisales i z nimi nie warto sie zadawac, ale to jest tylko czesc.
Serio, warto czasem dostrzec - badz choc probowac - dobra strone swiata i
  • Odpowiedz
  • 0
weź ty się uspokój, nikt tych memów nie traktuje poważnie w przeciwieństwie do Ciebie.

Tak więc wyjmij kija z d--y Pozdrawiam serdecznie

@BoltoS ale z tym bólem zwieracza to sie tak nie upubliczniaj, bo jeszcze ktoś cie posądzi o stulejarność xD
  • Odpowiedz