Wpis z mikrobloga

Błagam. Powiedzcie, że po 3 godzinach #thelastofus robi sie ciekawe, bo męczyłem sie dzisiaj niesamowicie przez te 3 godziny i nie wiem czy jest sens dalej grać. Fabula specjalnie mnie nie porywa. Wychwalany przez wszystkich wstęp byl tak przewidywalny, ze zastanawiam sie czy on na serio kogos zaskoczył. A gameplay to najnudniejsza rzecz jaka mi sie od dawna przytrafiła. Nawet dying light mnie tak nie zmęczyło, jak tlou. Nie wiem skad sie to wszystko bierze. #uncharted umiem przejść w dwa dni ciaglego grania na wyższych poziomach trudności (co zrobilem z wielką przyjemnością ośmiokrotnie - 2 razy każdą część), a tlou męczy mnie po niespelna 3 godzinach #gry #ps4
  • 19
@Michun też to mam, choć po wyjściu z miasta bardziej mi się podoba. Ale i tak mam przerwę w graniu. Ogólnie, przechodzę i sprzedaję. Wkurzają mnie niektóre walki z zombiakami, to wtedy YouTube i mam gdzieś, byle do przodu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Michun: bo to po prostu średnia gra z powtarzalnym gameplayem. Nic się nie zmieni. Jak nie potwory to zaraz ludzie i tak w kółko. Kilka scen z fajnym krajobrazem i tyle. 6/10 gierka a ludzie się podniecają nie wiem czym xD Dałeś się złapać na fanbase ludzi, którzy dobrej gry na oczy nie widzieli chyba. Skoro już zacząłeś to skończ bo może druga część będzie lepsza w co wątpie bo Naughty
@Mega_Smieszek: Batman odpadłem po 2h, FC4 po 2h, Horizon po 7. Wymieniłeś jakiś syf sandboksowy z pustym jak wydmuszka światem, bez klimatu i historii i mi chcesz wmówić, że gry z fabułą gdzie nawet osoba obok ciebie może czerpać przyjemność z twojej gry bo chłonie historię są gorsze. Idź w #!$%@? xD
@Mega_Smieszek: Ha tutaj masz racje, Naughy Dog to sredni dev ich gry nawet z moim zdaniem najlepszym w serii Uncharted 4 to takie max 7/10. Ogolna płytkość i miałkość gameplayu nadrabiaja fajnym projektem poziomow i ckliwymi fabułami przez co trafiaja idealnie w gusta wiekszosci graczy, do tego hype w mediach i poźniej widzisz, ze takie Uncharted 3, ktore jest gra 5,5-6/10 dostaje same 9/10.
@Eugeniusz_Zua: Uncharted 1 skończyłem bo się zmusiłem ale tak #!$%@? się zmusiłem, że szkoda gadać. Do dwójki doszedłem gdzieś do 20 aktu i tak od paru miesięcy nawet nie tykam. Kiedyś pewnie przejdę bo jestem ciekawy czwartej części ale parę razy chciałem po prostu olać i zabrać się za ostatnią bez grania w trójkę.
@Mega_Smieszek: To z trójką bedziesz mial jeszcze gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niesamowicie zmuszalem sie by ja ukonczyc, jakie bylo moje zdziwienie jak po skonczeniu tej gry sprawdzilem recenzje oryginalu na ps3 a tam liczne 9/10 () Czworka jest ogolnie dobra, ale to zadna rewelacja takie 7/10, gralem w wiele znacznie lepszych gier.