Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że #bonzo już definitywnie zakończył karierę (mija jakoś rok, od kiedy przestał nagrywać, nad czym naprawdę ubolewam) postanowiłem znaleźć nowego youtubera, którego mógłbym słuchać w pracy w celach terapeutycznych (w tym momencie jestem w 100% poważny - słuchanie wysrywów Tigera działa na mnie uspokajająco i pozwala mi się lepiej skupić, przysięgam). Traf padł na #kononowicz i tu muszę mireczki prosić was o pomoc - czy byłby w stanie ktoś wprowadzić mnie do lore postaci? Jakiś krótki opis bohaterów, może timeline? To prawda że konon trafił do szpitala psychiatrycznego? Z jakich kanałów YT korzystać, tzn. gdzie jest najwięcej filmów, aby puścić w pracy na słuchawkach i nie marnować czasu na szperanie po YT?

Konona kojarzę jeszcze sprzed paru(nastu?) lat, gdzie kandydował na sołtysa jakieś wioski na Białorusi (chyba, mogę nie pamiętać). Kim jest Major? Dlaczego on u niego mieszka, choć z paru filmików wywnioskowałem że goście się szczerze nienawidzą. Jaką rolę w całej historii pełni tzw. Mexicano?

Dlaczego w ogóle Konon z zapomnianego prawicowego polityka stał się youtuberem?

Wołam uzytnika i fina @rzecznikwykopu bo on zdaję się mieć duże pojęcie na temat tego uniwersum.

A jeśli nie Konon to jacy inni youtuberzy nadawaliby się jako ekwiwalent Mateusza Kupca?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach