Wpis z mikrobloga

Szukam hostingu pod małą stronę, aktualnie jest w az.pl i chcą 350 zł za przedłużenie hostingu, budżet to około 50 zł brutto i nie chce czegoś co najpierw kosztuje 0 zł a potem po 400 zł, a na swoich vps tego nie mogę trzymać. Tak wstępnie myślałem o linux pl ale dawno nic u nich nie miałem. (49 netto)

Ruch na stronie to ok 10-15 osób dziennie także znikomy, i tam jest worpdress, domena już jest.

#hosting #www #wordpress #stronywww #webdev
  • 17
@bi-tek: trzymaj się z dala od mintshostu, wciągnęto go do H88, który podwyższa ceny i są problemy z jakością/supportem. Linuxpl też już aktualnie jest w tej spółce.

Polecam mydevil.net, mogę podrzucić reflink obniżający cenę (ja też dzięki temu dostanę hajs)
@bi-tek: Hej, zerknij do nas, za mniej niż 200zł rocznie możesz mieć elegancki hosting bez limitu, z którego korzysta sporo osób z wykopu. :)
@bi-tek, możesz spojrzeć na naszą ofertę. Strona faktycznie jest niewymagająca, dlatego prawdopodobnie starczy Ci nasz najtańszy pakiet hostingowy. Cena to tylko 10 zł netto/miesięcznie, a dodatkowo obecnie trwa promocja – możesz obniżyć koszt o 50% wraz z kodem promocyjnym FH50, czyli zapłacisz tylko 5 zł za miesiąc. Przedłużenia bez ukrytych opłat.

Możesz również zapoznać się ze szczegółami naszej promocji Mistrzowski Transfer.

Z pozdrowieniami,
Zespół Futurehost