Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Studiuje zaocznie na polibudzie i w poniedziałek będę mieć obronę inżynierki. Dostałam wiadomość na fejsie od obcego typa co studiuje ten sam kierunek co ja tylko na dziennych, z numerem konta bankowego na które mam wpłacić 10 złotych na jakiś "catering" dla komisji. Napisał taki typowy kuc z polibudy, domaga się żebym wpłaciła pieniądze bo oni na dziennych tak ustalili, a że bronią razem z zaocznymi to koszta dzielimy wszyscy. Dziekanat wysłał jedną wspólną listę osób do obrony i stąd miał moje dane. Najlepsze jest to że zamiast zapytać się czy wogóle się do tego przyłączymy, to oni uważają że musimy bo nie będą za nas płacić xD Co te studenciaki to ja nawet nie. Piszę na #anonimowemirkowyznania bo pewnie mają konta na wykopie. To jest po prostu dziecinada, że ja płacąc za studia zaoczne nie mały hajs miałabym jeszcze kupować zamożniejszym ode mnie profesorkom ciastka. A dodam że na liście do obrony łącznie jest ze 40 osób, a w komisjach jakieś 15. Więc nie wiem co oni chcą tam robić za 400 złotych. Teraz mam dylemat czy się dorzucić czy nie bo jeszcze zrobią pewnie jakąś listę wpłat. Polskie uczelnie to rak.

#studbaza #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Studiuje zaocznie na polibudzie i w...
źródło: comment_AQ1NeHm6IUtXUXRwzzbDLC1nfWVw9v8h.jpg
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Cóż, u mnie są obrony teraz. Pierwsza tura robiła ściepę po dychu na katerig dla komisji co jest w ogóle absurdem XD Jeszcze mają żreć i pić za nasze. Ktoś tam za bardzo nie był za tym, ale skoro wszyscy się zrzucali to ta osoba też sie dorzuciła. Mogli z wami ustalić wcześniej. Na odczepnego daj tą dychę żeby się z debilami nie użerać ;D
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem, nie broniłam nigdy inżynierki ale to chyba mocno nie fair stawianie was przed faktem dokonanym. Kurcze, gdyby napisali to was kurde jedno krótkie pytanie na zasadzie "Hej, składamy się, dołączacie? Kto chce niech się zdeklaruje". Możesz mu odpisać, że wy też zamówiliście katering wcześniej i mają wam wpłacić po 20 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)