Wpis z mikrobloga

Trochę nie rozumiem kursów na #mecz
Pogoń 1.50 Sandecja 6.50
Kto obserwuje #ekstraklasa wie, że takie niskie kursy nie zdarzają się często. Zwykle jak Legia gra z outsiderem u siebie.
Oba kluby mają nowych trenerów i są nisko w tabeli(mimo wszystko wyżej Sandecja)
Oba kluby jeśli chodzi o nowe transfery to skorzystają tylko z 1 nowego pomocnika.
Tak to z absencji w Sandecji nie zagra tylko 1 napastnik.
Jak są takie kursy to zwykle jest coś na rzeczy, ale ja tu nic takiego nie widzę i jako że Kaziu Moskal jest trenerem to stawiam na remis.
#bukmacherka
  • 15
@kierunkowskaz: ale jak piszę z transferów Pogoni dzisiaj zagra tylko junior Błanik i nie wiem jak z bramkarzem. Mimo transferów napastników w 1 składzie ma wyjść Zwoliński. Wiem że Pogoń przełamała się wreszcie, ale dwa wygrane mecze to nie jest jakaś okropna seria. Sandecja też w sparingach prezentowała się bardzo dobrze, w ostatnim pokonała 7-0 2 ligową Garbarnie, a to i tak był najmniejszy wymiar kary. Ale często tak jest, a
@palodisko To co powiedzieć o Sandecji która, prowadząc grę i wygrywając 1-0 przestawała grać w piłkę i traciła gole na 2-1(ostatnie 2 mecze), nie strzelała karnego (Jaga) i remisowała bardzo ważne mecze tracąc gole w 90 minucie (Legia, Piast)przez co powiększała liczbę meczów bez zwycięstwa.
@palodisko zmiana trenera to nowy historia, tam nie brakowało jakości tylko koncentracji, myślenia i taktyki. Przez kłótnie wewnątrz klubu graliśmy jakby bez trenera, o czym świadczy też tylko 1 gol strzelony po stałym fragmencie i milion tak straconych.
@zakmacher
Również postawiłem wczoraj 02, wahałem się jeszcze przy obie strzela. Szkoda, że wybrałem to pierwsze bo dość ładny kuponik by wszedł :) Jakoś nie wierzyłem wczoraj , że Pogoń wygrała i to jeszcze tak wysoko :O
@tomala92 Po tym co wczoraj widziałem mówię że Pogoń spokojnie się utrzyma i jakby było więcej kolejek to by wskoczyła do 8. Niemiecki trener zrobił swoje. Stylem przypomina mi Koronę, tylko w Szczecinie mają mimo wszystko lepszych zawodników. Inna sprawa że Sandecja robiła błąd za błędem w obronie, ale Szczecinianie tak łatwo wychodzili spod wysokiego pressingu, jakby grali z małymi dziećmi.