Wpis z mikrobloga

Mirki, nadszedł czas żeby wymienić w końcu 32" na coś większego i nowszego. Chcę zakupić TV 55 cali do 3 tys. złotych. Na razie przeglądałem w necie i znalazłem 3 modele: PHILIPS 55PUS6412, Sony KD-55XE7005 i SAMSUNG UE55MU6402.

Polecacie lub nie polecacie któregoś z tych modeli? Albo jakiś zupełnie inny? Na TV miałby głownie lecieć Netfliks itd. i transmisje sportowe. Lepiej ze Smart TV czy Android TV?

#telewizory #tv
  • 8
@jupiter44 I na androidzie i na smart tv za dużo nie polatasz, ale do yt i netflixa starczy. Jeżeli do sportu to bym poszedł w sony (imo najlepiej odwzorowane kolory). Aczkolwiek wszystkie modele mają 50hz matrycę więc płynność wyborna nie będzie. (Ale da sie oglądać ;) )
@jupiter44: kupiłem wczoraj 55ex70, jestem całkiem zadowolony, smart jest mocno stupid, napisów z txt chyba nie czyta albo wczoraj w nocy już nie ogarnąłem, ex-fata nie czyta na pewno :D. Ale zawsze można dostawkę kombinować na androidzie, yt i netflix śmigają bardzo szybko i płynnie. ps4 i xone bez lipy, tyle że w ps4 są troche wypłowiałe kolory w trybie gra bo przerzuca na hdr, po wyłączeniu hdr jest spoko ale
@siej: sam jestem zainteresowany tym modelem, napisałbyś jeśli udałoby Ci się odpalić napisy? Format srt albo jakieś inne kodowania txt? I czy odpala filmy 4+ GB z pendrive'a NTFS ( ͡° ͜ʖ ͡°)