Wpis z mikrobloga

Do mikrokoksów i innych będzie pytanko na końcu + ankietka. W spojlerze spam o kebsie


Swoja droga musze ograniczyc zarcie, bo teraz nic nie cwicze i latwo sie podlac. Żałuję tylko, że nie zrobiłem fotki, ale jak wybiorę się następnym razem to wezmę taką samą opcję i się tutaj znowu pochwalę.
Jeszcze jeden minus to taki, że mieli dużo zamówień i czekaliśmy jakieś 40min, ale było warto

Jakiś czas temu wspomniałem, że chciałbym zrobić stronę z przepisami, w której będą podane makrosy i inne gówna. W tym czasie jednak powstała co najmniej jedna taka strona, więc pytam czy byłoby jakieś zainteresowanie i kto ew. mógłby pomóc. Pamiętam, że przynajmniej 2 czy 3 osoby oferowały pomoc :D. Co prawda od czasu, gdy wspomniałem, że planuje taki projekt minęło z 2 miechy, ale teraz mam przerwę od zajęć i ćwiczeń, więc trochę czasu mam ;)
#mikrokoksy #dieta #pelnapompa #silownia kapke #gotujzwykopem #chonotu

Zakładać taką stronę?

  • Tak, nawet ci z tym pomogę 4.4% (4)
  • Tak 68.9% (62)
  • Nie 26.7% (24)

Oddanych głosów: 90

  • 7
GDZIE TEN KEBAB?!


@w3n5zu: swietokrzyskie, chcesz wiecej info pw
wybierasz kategorie obiad albo np high carb i wyskakuje lista dan. jezeli klikniesz w jakies danie to masz na tej stronie tego dania przepis jak je zrobic oraz makrosy, oprocz tego mozna zrobic kalkulator, ale w erze mfp i fitatu raczej sie to juz nie sprawdzi