Wpis z mikrobloga

Mahonek = Bezbek
I z tym jednym zarzutem się w pełni zgadzam. On ma ciągle te same teksty powielane w nieskończoność, ale chyba jako jedyny strimer z dużym fejmem nie porzucił swojej pracy... tak wiem większość z innych strimerów nawet nigdy nie pracowało...
Mahonek jest mało śmieszny, ale szanuję go za to, że on wiedział, że w każdej chwili może upaść na YT i nie skonczył swojej pracy nawet wtedy gdy zarabiał dwukrotność swojej miesięcznej pensji w dzień. i cieszył się, że przedłużyli mu umowę o pracę na kolejny rok na strimie na którym było z 15.000 ludzi w tym ja.
A ludzie dziś wolą GURALA, który nie ma nic w życiu poza strimem i żeruje tylko i wyłącznie na donejtach i ich nie szanuje tylko pierdzi w fotel.
#mahonek #gural #patostreamy #danielmagical #polskiyoutube
  • 6
@Slought: @Balwanek_i_platki_sniegu: Największym problemem jeśli chodzi o Gurala jest to, że jego live się nie kończy, przez co nawet ludzie, którzy nie oglądają patologii mają go wszędzie w polecanych ze względu na łączną liczbę łapeczek oraz wyświetleń. Jak na tak wielkie zasięgi to liczba jego widzów jest i tak bardzo mała. Niestety przyciągnął do siebie 10 letnie głupie dzieci, a podczepiając się pod pałkersona i boxdila to już wgl, chyba
@Balwanek_i_platki_sniegu: Mimo tego, że Mahonek cały czas powtarza te same patenty, to wydaje się z nich wszystkich najnormalniejszy. Pomijam fakt, że widać że lubi, szanuje swoją pracę, to niesamowicie imponuje mi, że mając tyle banów na w sumie czterech kontach nigdy nie płakał i nie awanturował się o to, jak tucznik czy inny rafatus. Widać, że to hobbysta, a nie taki gównojad jak reszta grajdołka