Wpis z mikrobloga

Jak można w wieku 25-30 lat wziąć hipotekę XD Zamiast wydać te kilkadziesiąt tysięcy wpłaty własnej na jakieś kursy albo coś, to barany biorą kredyt na kilkaset tysięcy (do spłaty 2x razy więcej XD) za klatkę 60-80m2. Nie mogą się wyprowadzić jak znajdą lepszą pracę, ktoś napisze, że zawsze można wynająć. Powodzenia w wynajmie studenciakom, samemu mieszkając gdzie indziej XD Albo jak ktoś trafi na samotną matkę, która nie będzie chciała płacić, a rata musi być na czas.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy w końcu po 30 latach mieszkanie przechodzi na ich własność to w większość mają mieszkanie w bloku, który nadaje się tylko do wyburzenia.

Zamiast zainwestować w siebie, zdobyć lepszą pracę, ugruntować swoją pozycję i wtedy wziąć kredyt na max 5-8 lat albo za gotówkę to lepiej przywiązać sobie łańcuch do szyi w postaci kredytu.

#oswiadczenie #polska #bekazpodludzi #gospodarka #wroclaw #krakow #warszawa #poznan #trojmiasto
  • 70
  • Odpowiedz
@der655: #!$%@?ć biedę, po #!$%@? w siebie inwestować jak wystarczy pracować uczciwie i zarabiać, mam 30 lat, kupiłem mieszkanie na kredyt w wieku 26 lat, w wieku 29 lat spłaciłem, w wieku 31 lat kupię działkę, w wieku 33 lat wprowadzę się do domu, bez kredytów, a OP w tym czasie będzie się dokształcał xDDD
  • Odpowiedz
Gdzie tu jest bait, skoro OP napisał prawdę? Tylko mentalna etiopia bierze kredyty na 30 lat żeby potem do końca życia gnić na 50m2. Sama moja kuchnia ma prawie tyle metrażu. Chyba niektórzy potrzebują maści na ból dupy, sami się #!$%@?ście w takie życiowe bagno to może czas z niego wyjść o własnych siłach.
  • Odpowiedz
Byly juz watki typu wynajem czy kredyt i kupno w sytuacji gdy ktos nie zarabia ogromnych ilosci pieniedzy i w zasadzi wyszlo, ze 50/50 i nie jedynego slusznego wyboru
  • Odpowiedz
#!$%@?ć biedę, po #!$%@? w siebie inwestować jak wystarczy pracować uczciwie i zarabiać, mam 30 lat, kupiłem mieszkanie na kredyt w wieku 26 lat, w wieku 29 lat spłaciłem, w wieku 31 lat kupię działkę, w wieku 33 lat wprowadzę się do domu, bez kredytów, a OP w tym czasie będzie się dokształcał xDDD


@100mph: No to pozazdroscic pensji na poziomie 30k miesiecznie
  • Odpowiedz
nie, raty w sumie 4200 będzie za jakiś czas. Jedno mieszkanie 720 i za wynajem jest 1600 plus, czynsz itp drugie mieszkanie jesyt kredyt 1050 a do ręki 1900 plus oczywiście czynsze.


@niezawodny: opieranie swojej zdolności do spłaty kredytu na przychodach z najmu, pozdro kolego, życzę braku potknięć
bo w najgorszym przypadku to skończysz z dwójką kłopotliwych lokatorów, których nie będziesz mógł usunąć i cię bank zlicytuje bez mrugnięcia okiem
  • Odpowiedz