Wpis z mikrobloga

mirki, mirabelki, poszukuję kamerki sportowej. Cena nie gra roli choć nie chce przepłacać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oglądam mnóstwo filmików i żadna nie robi na mnie takie wrażenia (może mylnego) jak GOPRO. Polecicie coś?
#kamerasportowa #fotografia #kamery #gopro
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jankes89: gopro ma zajebisty marketing, więc nic dziwnego, że podobają ci się ich filmiki ;) Jeżeli chodzi o jakość obrazu, to chyba wcale nie wygrywają, ale na pewno mają najlepiej rozbudowany ekosystem wszelkich akcesoriów do montażu. Trochę taki ajfon wśród kamerek sportowych. Mówisz "kamerka sportowa", myślisz "gopro". Jak cię stać, to bierz gopro (teraz 5 potaniały, a 6 wcale nie jest dużo lepsze). Jak nie, to pewnie nie ma znaczenia
  • Odpowiedz
Z mojego doświadczenia - GoPro mocno możliwościami softu wygrywa dość często. Warto patrzeć czy kamerka wspiera chociażby takie rzeczy jak płaski profil koloru, jeśli myśli się o montowaniu fajnych nagrań. Co do akcesoria, to większość od GoPro pasuje też do innych kamerek ()
  • Odpowiedz
@fortySeven: Do wszystkich sportów, w których używa się kasku, ten kształt jest najlepszy. Ja używam na moto, snowboardzie i rowerze. A z akcesoriami nie ma problemu- te z Chin mają jakość oryginałów za ułamek ceny.
  • Odpowiedz