Wpis z mikrobloga

@rafion: @turtelian: @tychuss: nie chce trzymać na long term, liczyłem na szybki zysk i chce zarobić kilka procent dlatego pytam czy uważacie że kurs będzie większy przed czy po rebrandingu?. jeśli przed @rafion: to ile przed sprzedajesz? dzień przed czy może w tym samym dniu?

  • Odpowiedz
@syjan1212: zalezy jak rebranberding sie potoczy, jesli zrobia naprawde fajna konferencje do tego pojda za tym jakies konkretne kroki to po rebrandingu moze isc tu da moon, a jak nie to jebnie o 50%
  • Odpowiedz
@syjan1212: Drugi kwartał 2018 też będzie bogaty w wydarzenia dla lisk, więc nawet gdyby był p&d po konferencji to już zatrzyma się na dużo wyższym kursie i będzie dalej rósł. Na horyzoncie SDK, no i ten core 1.0 zobaczymy kiedy go zrobią. A sam core 1.0.0 musi być wydany wraz z Lisk.JS 1.0 oraz Lisky 1.0, bo stanowią pewną całość.
Sama konferencja oprócz tego co pisałem wcześniej zacznie również marketing
  • Odpowiedz
@coinevents: Może zlecieć nie zaprzeczam, zależy jak to napompują przed konferencją. Ale sama konferencja myślę, że zaskoczy na dobre. To nie jest meetup z Berlina jaki mieli w listopadzie, w jakimś biurze ( ͡ ͜ʖ ͡)
Tutaj będzie wejście z buta w rynek, z wielką pompą, przy współpracy z profesjonalnymi firmami które przygotowują relaunch na kilkaset osób. Nie będzie to wydanie produktu jak inni narzekają,
  • Odpowiedz
@Lisek77: to, że Lisek urośnie to jestem pewien, ale po konferencji uważam, że cena spadnie, żeby potem znowu zacząć rosnąć. Tutaj ja widzę, że Lisk podąża podobną drogą jaką przeszło Neo, produkt + rebranding, a potem rozpowszechnianie technologii na meetupach
  • Odpowiedz
@coinevents: Też tak myśle, że przed lub w czasie relauch cena spadnie, bo ludzie zaczną realizować zyski, to naturalne. Ale ostatecznie wzrośnie. Jest możliwość odkupienia po niższej cenie
  • Odpowiedz
To co mnie mocno przekonuje do liska, to fakt ze do konca roku projekt ma byc skonczony i dzialajacy. Kolejna sprawa platny marketing i rozbudowa zespołu. Tak szybko to Tylko Wabi przychodzi mi na mysl ze dziala i jest z tego jakis pożytek i mozna to wykorzystac. Sledze mocno watek ale raczej hodl
  • Odpowiedz