Wpis z mikrobloga

A jeśli chodzi o strzelnicę to za pierwszym razem coś postrzelam czy potrzeba minimum kilku wizyt? Bo pewnie jest też potrzebna jakaś wiedza o obsłudze broni itp. No i najważniejsze pytanie: skąd wziąć klubowicza? ^^


@ChoCherry: Czasem sam się zgłosi ;) Wiedzę o obsłudze broni i zasady bezpieczeństwa przyswoisz w kwadrans.
  • Odpowiedz
@ChoCherry: nie trzeba nikogo, ale jeśli masz ochotę to w środy i niedziele o 18 chyba? są darmowe zajęcia z instruktorem. Poza tym można przyjśc sobie luzem i po prostu powchodzić - ścianki tam mają tak po ~4m i jak spadasz to na materac wiec nie jest źle. Też jestem w to świeży a wciąż żyję <:
  • Odpowiedz
@ChoCherry: @Polinik: @PikPak: Z tym strzelaniem to trochę lipa moim zdaniem, ale może źle trafiłem. Byłem w zeszłym roku na strzelnicy na Jaśkowej Dolinie i trochę na odwał to było. Szybki kurs bezpieczeństwa i jak najszybciej wywalić magazynek bo kolejka następnych chętnych czeka. Jak chciałem coś się dowiedzieć więcej o obsłudze i działaniu pistoletu to usłyszałem żebym się zapisał do klubu to wtedy się dowiem... Myślałem
  • Odpowiedz
@ChoCherry: Co środę od 18:00 do 19:30 zapraszamy na pierwsze darmowe zajęcia z instruktorem, który wyjaśni i pokaże o co w tym boulderingu chodzi.

Bardzo polecamy, mimo, że sami nie jesteśmy wielkimi fanami sportu, to po pierwszych zajęciach się wciągnęliśmy. Masz ochotę pokonywać co raz trudniejsze trasy, mimo, że ręce bolą, to i tak próbujesz znowu i znowu ;) Przy tym atmosfera na blokficie jest bardzo przyjazna, a bardziej doświadczeni
  • Odpowiedz
@ChoCherry: @PikPak Potwierdzam, polecam tego allegrowicza :D Spoko koles, można pogadać i przypilnuje, żebyś sobie ani nikomu krzywdy nie zrobił. Jeśli chcesz chwilę poczekać, aż bedzie miał czas, to warto. Sam jeszcze za mało znam temat, żeby komuś sensownie pomóc, prowadził ślepy kulawego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz