Wpis z mikrobloga

#epapierosy #epapieros #sprzedam
Mam kilka gratów do sprzedania:
GeekVApe Ammit 25 - W użyciu 6mc, kupiony na gearbest. Stan techniczny i wizualny bardzo dobry, w komplecie wszystko co przewidział producent. W międzyczasie uszkodziłem gold pin, ale wymieniłem na oryginalny ze sklepu geekvape, mogę dorzucić zapasowy na przyszłość bo kupiłem od razu dwa. 60pln
Joytech Cubis 3,5ml (nie PRO) pierwsza wersja - W użyciu 3mc, kupiony na aliexpress. Sprawny, stan wizualny dobry (zdjęcia). W komplecie wszystko co przewidział producent plus grzałki, plus uszczelki pod airflow bo lubią się urwać, plus zestaw RBA do kręcenia własnych grzałek. 35pln
Joytech eGo AIO D22XL 2300mAh - W użyciu 3mce. Sprawny, stan wizualny średni (zdjęcia). W komplecie wszystko co przewidział producent plus grzałki. 40pln
Druty: SS316L 0.4mm; kanthala1 0,4mm, Clapton 32g*26g - dorzucę do ammita 25, inaczej 10pln za wszystkie
CoilMaster 521 Mini - Przydatny trzymacz atomizera przy montowaniu grzałek. Kupiony na fasttech, nieużywany. 40pln
UD Jig Tool- przydatne przy kręceniu grzałek od 2 do 3,5mm, pancerna budowa. Stan jak nowe. 15pln

Foty
  • 5