Wpis z mikrobloga

Mirki miejcie się na baczności, bo willa was obserwuje i będzie WYTACZAĆ POZWY za szkalowanie ich na wykopie. Skontaktowali się już w tej sprawie, z KANCELARIĄ specjalizującą się, w PRAWIE INTERNETOWYM (cokolwiek to #!$%@? jest).

Cała nadzieja w wielce szanownym BIAŁKU, że was nie sprzeda po pierwszym piśmie od ADWOKATA xD

#!$%@? jaka to jest żenada. Dla nich nie ma już ratunku.

#willakarpatia
  • 43
@zweipack:

miejcie się na baczności, bo willa was obserwuje i będzie WYTACZAĆ POZWY za szkalowanie ich na wykopie


Proszę nie wprowadzać świadomie w błąd użytkowników. Albo proszę z większym zrozumieniem czytać wydawane przez nas komunikaty. Nie zamierzamy wytaczać pozwów całemu wykopowi, ani każdemu z użytkowników osobno. Doceniamy krytykę i śmieszne obrazki, ale nie będziemy akceptować zachowań noszących znamiona przestępstwa.
@powsinogaszszlaja:

Niniejszym informuję was, że jako praworządny obywatel powiadomiłem o popełnieniu przez was przestępstwa skarbowego


Działając w naszej branży - podobnie jak inni przedsiębiorcy - jesteśmy regularnie sprawdzani przez instytucje wszelakiego nadzoru. Zawsze otwarcie z nimi współpracujemy, bo rozumiemy ich rolę wynikającą z przepisów.

A już na marginesie - samochody w kosmos latają, himalaiści próbują wejść w zimie bez tlenu na ponad 8000 m, Pjongczang się rozpoczyna, a niektórzy i tak
czy straszyć donosami pisanymi do różnych instytucji.


@villa-karpatia: Donos jest anonimowy.

Natomiast moje zawiadomienie wynika z art. 304 § 1 Kodeksu postępowania karnego - " każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym."

Zawiadomienie moje jest podpisane imiennie.
Jest to mój społeczny obowiązek.