Wpis z mikrobloga

Tak czytam co jakiś czas te #gorzkiezale na #zwiazki czy inne #tinder jak coś akurat wypłynie do gorących, no i w sumie nie ma dnia żeby ktoś narzekał na kobiety które chcą żeby za nie płacić. W związku z tym mam 2 pytania:

-czy to naprawdę taki problem zapłacić te 30-40 zł więcej za obiad? Zaraz mi tu ktoś pewnie powie że nie każdego stać, no ale jak nie masz 30 zł to może idź na tę randkę na spacer do lasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tam bym się głupio czuł gdyby ktoś miał się ze mną zrzucać nad rachunkiem- zazwyczaj płacę za zaproszonych niezależnie od płci i z reguły przy kolejnej okazji jest odwrotnie- nie musimy sobie liczyć kto ile łyków wina wypił do kolacji, no i chyba to jest w miarę normalne podejście.

-czy naprawdę istnieją tak nisko upadłe kobiety, które umówią się za darmowe jedzenie i jeszcze myślą, że są przebiegłe? Jak nie masz 30 zł na obiad to przestań robić selfie swoim starym smartfonem i weź się za robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Problem solved ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
@GG99: to 99 to rok urodzenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdybym miał czas spotykać się z kilkoma kobietami naraz, to pewnie faktycznie nie starczyłoby pieniędzy bo musiałbym być bezrobotny ( ͡° ͜ʖ ͡°)