Wpis z mikrobloga

Tylko ok. 1689 zł za telefon One Plus 5t64GB!. Wysyłka bezvatowa.

One Plus 5t

Tylko ok 1689 zł [499,99 USD] z kodem
Kod: XN5T
Dostawa Priority Line (bez ryzyka VAT) 3,18$

OnePlus 5T 4G Phablet Android 7.1 6.01 inch Snapdragon 835 Octa Core 2.45GHz 6GB RAM 64GB ROM 16.0MP + 20.0MP Dual Rear Cameras Full Optic AMOLED Screen Fingerprint Scanner

#gearbest #oneplus #telefony #sebeksspoleca

sebekss - Tylko ok. 1689 zł za telefon One Plus 5t64GB!. Wysyłka bezvatowa.

 One P...

źródło: comment_T7XU5XEpVDyFjWuv7TawQoO3ou0iNyaR.jpg

Pobierz
  • 7
@rdy czy w ogóle wiesz co to jest przesyłka Priority Line i na czym polega? Ile znasz przypadków, żeby ktoś zapłacił VAT przy tej przesyłce?
@sebekss: tak, ja. wysłali paczke zwykłym listem zamiast kurierem. A jak przeszukasz wątek to znajdziesz jeszcze kilkanaście takich osób
Vatu zwrócili tylko połowe, spór na paypalu nic nie dał

priority line zamówiłem też 2 tygodnie temu z polskiego magazynu. Wysłali pocztą polską i nie oddali hajsu

co teras?
@rdy Wiem o tym, to było pod koniec roku, ale to była inna sytuacja, były problemy i już kupione rzeczy z Priority wysyłali rejestrowana, a do nowokupowanych tej opcji już nie było. Teraz Priority wrócili i w starym dobrym kształcie.

z GW4 VAT nie ma nigdy, a Priority Line nie oznacza, że to pójdzie kurier, zasadniczo wysyłają inPostem.
@sebekss: no było było, ale kto wie czy sie znowu nie powtórzy. Ja im już nie ufam, i jedyne co tam biore to pierdoły za kilka zł, ale rzeczy z polskiego magazynu